Celtics poznali terminarz na restart sezonu

Milwaukee Bucks będą pierwszym rywalem Boston Celtics w Orlando. W piątek w nocy NBA oficjalnie wypuściła terminarz na pozostałe osiem meczów sezonu regularnego, jakie kluby rozegrają w resorcie Disneya na przełomie lipca i sierpnia.

NBA swoje zmagania rozpocznie już 30 lipca – wtedy zobaczymy m.in. derby Los Angeles. Dzień później do gry wrócą Boston Celtics, którzy na pierwszy ogień zmierzą się z Milwaukee Bucks. Ogółem bostońska drużyna rozegra osiem spotkań sezonu regularnego w Orlando:

Na ten moment tylko dwa spotkanie zaplanowane są na nieco wcześniejszą godzinę: starcie z Portland Trail Blazers (2 sierpnia o 21:30 czasu polskiego) oraz pojedynek z Orlando Magic (9 sierpnia o 23:00 czasu polskiego). Aż sześć z ośmiu meczów Celtics będzie transmitowane w telewizji ogólnokrajowej – więcej takich spotkań mają w terminarzu tylko Los Angeles Lakers. Mecze odbywać będą się co drugi dzień, a wszystkie zespoły mają też do rozegrania jedną serię back-to-back. Bostończycy przystąpią do rywalizacji z trzeciego miejsca na Wschodzie.