Bracket 2019 – rozwiązanie

Zaraz przed startem playoffs uruchomiliśmy dla Was specjalny bracket, w którym mogliście typować zwycięzców poszczególnych par aż po wielki finał, w którym wybieraliście, kto Waszym zdaniem sięgnie po tytuł mistrza NBA w 2019 roku. Bardzo cieszymy się, że nasza zabawa cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, a dziś okaże się, kto typował najlepiej i czy komuś udało się poprawnie wytypować zwycięzców wszystkich par.

Przypominamy, że nagrodą w naszym konkursie za zdobycie pierwszego miejsca jest pula pieniężna, zebrana od uczestników w ramach „wpisowego”, choć niestety nie wszyscy uczestnicy ten wymóg spełnili. Dodatkowo, do zwycięzcy oraz pierwszego przegranego powędruje także książka „Ray Allen. Za trzy”.

Kilka słów na temat tego jak głosowaliście:

  • Tylko jedna osoba poprawnie wytypowała, że mistrzem będą Raptors!
  • Najczęściej stawialiście na Warriors, potem na Celtics, a dalej na Bucks i Rockets.
  • Jeżeli chodzi o finalistów to widzieliście w tej roli nawet takie zespoły jak Blazers czy Thunder.
  • A do finałów konferencji raz zawędrowała nawet ekipa Orlando Magic.
  • Najczęściej typowaną parą finałów był jednak zestaw Warriors-Bucks, a potem Warriors-Celtics.
  • Najwięcej problemów sprawiła Wam seria Spurs-Nuggets w pierwszej rundzie.
  • W przypadku Celtics najwięcej z Was stawiało na porażkę w drugiej rundzie z Bucks.
  • Sporo osób było też jednak optymistami i widziało Celtów co najmniej w finale ligi.

Koniec końców tym razem nikt nie miał perfekcyjnego bracketu – już przed rokiem było to zadanie niezwykle trudne, gdyż wtedy tylko jedna osoba (zwycięzca) poprawnie przewidziała wszystkie serie. W tym roku faza play-off była jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Ostatecznie wśród osób, które spełniły warunek wpisowego, najwięcej punktów zebrał użytkownik Albertos. Drugie miejsce przypadło użytkownikowi mudzynekafrika.

Najlepszych prosimy o kontakt w celu wysłania nagród, a pozostałym dziękujemy za udział w konkursie i do zobaczenia za rok, w czwartej już edycji naszego Bracketu BostonCeltics.pl!