Znamy terminarz ligi letniej

Cztery mecze w rundzie regularnej, w tym pojedynki z Sixers oraz Grizzlies. Poznaliśmy terminarz ligi letniej w Las Vegas, podczas której będziemy mieli szansę zobaczyć najnowsze nabytki Boston Celtics.

Romeo Langford, Grant Williams i Carsen Edwards oraz Tremont Waters, a do tego także najprawdopodobniej Robert Williams oraz dwóch kolejnych zawodników: Max Strus, z którym Celtowie podpisali umowę two-way oraz Tacko Fall, któremu zaoferowali niegwarantowany kontrakt. Skład bostońskiego klubu na ligę letnią w Las Vegas przedstawia się więc całkiem interesująco, a to jeszcze nie koniec. W piątek poznaliśmy też terminarz:

  • 6 lipca vs Sixers, 23:30 PL
  • 8 lipca vs Cavaliers, 1:30 PL
  • 9 lipca vs Nuggets, 2:00 PL
  • 11 lipca vs Grizzlies, 10:30 PL

Bostońscy pierwszoroczniacy będą mieli więc okazję przetestować się na tle innych utalentowanych zawodników takich jak Darius Garland (wybrany z #5 przez Cavaliers) czy Ja Morant (wybrany z #2 przez Grizzlies). Przed nami także kolejny pojedynek między Celtics a Sixers, w tym roku również o wyjątkowym charakterze po tym jak Danny Ainge wymusił transfer z Sixers w dzień draftu i zyskał tym samym możliwość wyboru Carsena Edwardsa.