Jaylen Brown wrócił do treningów

Niedługo trwały wakacje Jaylena Browna w Egipicie. Skrzydłowy Celtics wraz z rodziną pozwiedzał m.in. piramidy, a w międzyczasie wylądował jeszcze na jakiejś „przypadkowej sali gimnastycznej”, gdzie prawie połamał kostki jednemu z (nie)szczęśliwców. Teraz zawodnik jest już w powrotem w Bostonie, gdzie wrócił do treningów.

To wideo zrobiło kilka dni temu prawdziwą furorę w internecie:

Ale w tego typu meczach zawodnicy NBA z reguły wyglądają znakomicie na tle amatorów i tak też było w tym przypadku. Jaylen Brown wziął się więc za poważne trenowanie, a o postępy można śledzić na jego instagramie, gdzie w niedzielę wrzucił całą serię krótkich filmików. Oto co powstało z ich połączenia:

Brown nie traci więc czasu i jego wakacje po zakończeniu sezonu nie trwały zbyt długo. Przed nim niezwykle ważny sezon, jako że 22-latek może przyszłego lata podpisać nowy kontrakt, jeśli nie uda mu się dojść do porozumienia z Celtics w najbliższych miesiącach (obie strony mają na to czas do końca października). Skrzydłowy w poprzednim sezonie miał sporo wzlotów i upadków, notując statystycznie gorsze rozgrywki niż rok wcześniej, choć był to też efekt mniejszej roli i przesunięcia na ławkę (bo jego statystyki per36 były odrobinę lepsze).