Nowa odsłona BostonCeltics.pl

Po prawie siedmiu latach przyszedł czas na zmiany. Tyle czasu minęło bowiem odkąd rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii naszej społeczności, przenosząc się na własną domenę i serwer. Teraz prezentujemy Wam nową, odświeżoną odsłonę BostonCeltics.pl!

Choć poprzedni sezon nie zakończył się w najlepszym dla Celtics stylu, mamy nadzieję, że nadal z wielką ekscytacją patrzycie w przyszłość, oczekując osiemnastego tytułu w historii klubu. Cieszymy się, że jako strona choć w pewnym stopniu możemy Wam w tym pomagać i razem z Wami tworzyć społeczność polskich kibiców bostońskiej drużyny. Jednocześnie począwszy od teraz możecie się spodziewać pewnych zmian w związku z działalnością strony, zaczynając właśnie od nowej wersji naszego serwisu.

Znajdziecie tutaj większość elementów, które dobrze znacie z poprzedniej odsłony. Jest więc miejsce na artykuły i analizy, jest miejsce na cotygodniowe rozmowy Adriana ze mną. Pojawił się też box z najświeższymi, szybkimi informacjami, co jednocześnie sprawi, że to tam – a nie w oddzielnych wpisach – będą teraz lądować różnego rodzaju newsy. Najprawdopodobniej zmniejszy się więc częstotliwość wpisów, a być może zamiast sprawozdań ze wszystkich meczów w sezonie pojawiać się będą nieco inne, cykliczne podsumowania kolejnych tygodni.

Na nowej stronie znajdziecie także shoutbox oraz ostatnie wideo, jak również informacje o poprzednim meczu i o tych następnych. W tej chwili pozostaje nam niestety czekać na ligę letnią, lecz do tego tak czy siak pozostało jeszcze około półtora miesiąca… W międzyczasie można nadrobić profile zawodników – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – albo przejrzeć historię. Odnośniki do tych miejsc znajdziecie na dole strony głównej oraz na pasku menu na podstronach. Nie zabrakło również linków do terminarza oraz salary cap.

Tak mniej więcej przedstawia się nowa strona – czekamy na Wasze komentarze, uwagi i sugestie. Dostępna jest także wersja mobilna nowej odsłony, którą także polecamy Wam przetestować, a w razie problemów pisać o wszystkim, co jest źle i nie działa (chyba że wszystko o dziwo działa). Mamy nadzieję, że zmiany się Wam spodobają. Jednocześnie zachęcamy Was do aktywnego udziału w życiu strony! Gdyby znalazł się natomiast ktoś chętny do współtworzenia serwisu to prosimy zajrzeć tutaj i odezwać się na e-mail albo dać znać w komentarzu.

P.S. Ogromne podziękowania dla testerów nowej wersji: Adama i Adriana (ale przede wszystkim Adama).