Wypełnij bracket – trzecia edycja!

Już niedługo, już za chwilę – faza play-off 2019 startuje w sobotę, a Boston Celtics dołączą do gry w niedzielę, gdy zmierzą się z ekipą Indiana Pacers. Przed zespołem Brada Stevensa trudne więc zadanie, tym bardziej że z gry wypadł nam Marcus Smart. Tak jak w zeszłym roku, chcemy zapewnić Wam jeszcze więcej emocji, dlatego startujemy z drugą edycją naszej zabawy, w której wypełniać będziecie swój własny bracket! Specjalnie dla Was stworzony przy okazji playoffs 2017, cieszył się ogromną popularnością w poprzednich latach i mamy nadzieję, że i tym razem znajdzie się wielu chętnych, tym bardziej że podnosimy nieco stawkę – nagrodą za zwycięstwo będzie pula zebrana ze wpisowego.

Postanowiliśmy, że tak jak w ubiegłym roku – aby było jeszcze ciekawiej – zrobimy wpisowe, dzięki czemu gra nabierze rumieńców. Poniżej regulamin konkursu:

  1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie całego bracketu, a następnie wysłanie formularza wraz z podaniem swojego nicku oraz e-maila.
  2. Dodatkowo, należy także wpłacić 5 zł wpisowego do puli (potrzebne dane znajdziecie tutaj). Pamiętajcie, aby w tytule przelewu podać nick, jakiego użyliście przy okazji wysłania formularza. Zgłoszenia bez wpisowego nie będą rozpatrywane!
  3. Jeden użytkownik może wysłać tylko jeden bracket.
  4. Bracket ze swoimi typami można wysyłać do czwartku 18 kwietnia włącznie (do północy), a więc aż do pierwszych meczów numer trzy w tegorocznej fazie play-off.
  5. Za poprawne wytypowanie zwycięzców każdej pary (pierwsza runda, druga runda, finały konferencji) jest jeden punkt, a za poprawne wytypowanie mistrza pięć punktów.
  6. W przypadku, gdy kilka osób będzie miało tyle samo punktów decyduje poprawność wytypowania 1) mistrza, 2) finalistów, 3) finalistów konferencji, 4) drużyn awansujących do drugiej rundy play-off, 5) szybkość wysłania swojego bracketu.
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w przeciągu tygodnia po zakończeniu ostatniego meczu finałów NBA.
  8. Nagrodą jest CAŁOŚĆ puli zebranej z wpisowego, a do tego także książka „Ray Allen. Za trzy”, którą możecie już zakupić w przedsprzedaży. BONUS: egzemplarz trafi również do osoby, która zajmie drugie miejsce!

Mamy nadzieję, że taka forma zabawy Wam się spodoba i w kolejnych latach również będziemy mogli bawić się w przewidywanie wyników całej fazy play-off. W razie pytań, propozycji lub problemów – piszcie śmiało! Swoje typy zostawiajcie tymczasem już od dziś pod poniższym linkiem:

BRACKET NBA PLAYOFFS 2019