Edycja limitowana: zapisy ruszyły!

Po bardzo udanej zeszłorocznej edycji limitowanej nadszedł czas na kolejną! Ponownie utworzona została możliwość nabycia absolutnie unikatowych koszulek i bluz. Zapisy potrwają do czwartku, 13 grudnia. Należy pamiętać, że to jedyna tego typu edycja, która już nigdy nie będzie powtarzana, więc tylko osoby zapisujące się teraz mają pewność, że zostaną posiadaczami wybranej przez siebie odzieży. Wybór jest spory, ponieważ dostępnych jest dziesięć modeli, na co składa się jeden wzór koszulek i bluz. Projekty są z pewnością zrozumiałe dla każdego kibica Celtics, dlatego zdecydowanie nie trzeba ich tłumaczyć. Koszulki i bluzy możecie zobaczyć poniżej, a więcej szczegółów pod zdjęciami.

Jedną z najistotniejszych kwestii dla zainteresowanych są z pewnością ceny. Staraliśmy się nie windować ich zanadto i biorąc pod uwagę wysoką jakość materiału odzieży powinny być one dla każdego przystępne. Koszulki są w cenie 49zł, bluzy klasyczne kosztują natomiast 119zł, a bluzy z kapturem 129zł.

Koszt wysyłki (opcja polecona priorytetowa, więc najlepsza z możliwych; Poczta Polska) – 12zł. Nieważne, jaką liczbę sztuk zamówisz – za przesyłkę zawsze płacisz 12zł. Możliwa jest również wysyłka za granicę – jej koszt wynosi 26zł.

Kwestia kluczowa: jak zdobyć koszulkę lub bluzę?

Sprawa jest bardzo prosta. W pierwszej kolejności należy do nas wysłać wiadomość na adres zapisyceltics@wp.pl. W tytule powinno być umieszczone imię i nazwisko. W treści natomiast należy zamieścić swoje dane adresowe oraz informacje o zamawianej odzieży. Można to robić według poniższego przykładu:

Marek Bartnicki
ul. Komarowa 35/7
98-496 Zgorzelec

1 szt. model 2, rozmiar M, damska
1 szt. model 6, rozmiar XL, męska
2 szt. model 8, rozmiar L

W odpowiedzi na takiego maila zostaną wysłane wszystkie niezbędne informacje.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne: Kiedy nastąpi wysyłka? Proces produkcji nastąpi praktycznie wraz z chwilą zakończenia zapisów. Naszym celem jest sprawne poradzenie sobie w tej sytuacji i rzecz jasna chcielibyśmy, aby całość trwała jak najkrócej, aczkolwiek maksymalny termin, jaki nakładamy sobie na wysyłkę odzieży, to 12-14 dni roboczych. Realnie jednak patrząc, liczymy, że uda się sprostać zadaniu w ciągu od 7 do 10 dni roboczych.

T-shirty: 100% bawełna ring spun (w przypadku koloru szarego 90% bawełna/10% wiskoza), gramatura 205g/m2, damskie natomiast – co istotne – mają szwy boczne i są lekko taliowane
Bluzy klasyczne: 100% bawełna, gramatura 300g/m2, bardzo wysoka jakość materiału
Bluzy z kapturem: podobnie jak wyżej, choć gramatura wynosi 20g/m2 więcej

Na każde pytanie odpowiemy możliwie obszernie i wyraźnie mailowo pod adresem: zapisyceltics@wp.pl

Artykuł sponsorowany.