Nabór i ankieta BostonCeltics.pl

Przed nami start sezonu – w piątek Celtics rozpoczynają co prawda dopiero zmagania przedsezonowe, ale już niedługo, bo 16 października rozpoczniemy już sezon regularny. W związku z tym, mamy dla Was kilka ważnych informacji przed startem rozgrywek. Strona w zasadzie cały czas powiększa swoje grono czytelników, dlatego też nieustannie staramy się rozwijać, bo to co robimy, robimy przede wszystkim dla Was. Dodatkowo, także sam zespół w ostatnich latach dostarcza nam ogromnych emocji i choć w tym roku minęło już dziesięć lat od ostatniego mistrzostwa to jednak Celtowie zmierzają w bardzo dobrym kierunku – w stronę banneru numer 18. Nic więc dziwnego, że wciąż zdobywają sobie nowych fanów.

Zaraz zaczniemy już szósty sezon „na swoim”, czyli pod szyldem BostonCeltics.pl, gdzie od 2012 roku relacjonujemy dla Was poczynania Waszej ulubionej drużyny. Mamy nadzieję, że spędzicie te rozgrywki razem z nami, dokładnie tak jak w poprzednich latach, tym bardziej, że Celtics są najsilniejsi (i najzdrowsi!) od lat. A przecież dwa razy z rzędu meldowali się w finałach konferencji – teraz oczekujemy jednak awansu do finału, gdzie bostońskiego zespołu nie widzieliśmy od 2010 roku (nawet jeśli wielu z nas wymazało to z pamięci).

Tak czy siak, oto kilka ważnych informacji przed nowym sezonem:

  • Ci, którzy jeszcze nie widzieli – mamy wersję mobilną strony. Tak, w końcu się udało.
  • Ze strony zniknęły zakładki „Salary cap” oraz „Terminarz”, które teraz przenoszą Was po prostu w odpowiednie miejsca. Stwierdziliśmy, że nie było sensu powielać na naszej stronie tego, co podobnie (lub nawet lepiej) jest przedstawione gdzie indziej (w tym przypadku na oficjalnej stronie Celtics oraz na portalu Basketball Insiders).
  • Wciąż istnieją za to zakładki „Historia” oraz „Legendy”, gdzie znajdziecie informacje na temat pięknej bostońskiej historii, kilka artykułów związanych z najważniejszymi postaciami Celtics oraz różne inne, przydatne i ciekawe liczby czy fakty.
  • W zakładce „Skład” znajdziecie aktualny skład bostońskiej drużyny wraz z odnośnikami do ich profilów. Tam z kolei przeczytacie kilka ciekawostek na temat każdego z graczy i przejrzycie ich statystyki z poprzednich lat. Dla przykładu, oto w jaki sposób sprofilowany został przez nas Kyrie Irving.

Pozostały jeszcze dwie informacje. Po pierwsze, kolejny rok z rzędu zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Każda pomoc będzie mile widziana, dlatego szukamy osób, które lubią ciekawie pisać czy tworzyć niebanalne grafiki. Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić Wam nic innego jak miejsca do pokazania swojej twórczości przed szerokim gronem kibiców Celtics – wszak nie ma w Polsce miejsca chętniej odwiedzanego przez fanów bostońskiego zespołu niż właśnie nasza strona. Więcej informacji w nowej zakładce „Dołącz!”.

Po drugie, jako że chcemy nieustannie się rozwijać i szukać sposobów na to, aby strona była coraz lepsza i coraz bardziej interesująca, chcemy zapytać Was – czytelników – o zdanie, dlatego też prosimy każdego z Was o wzięcie udziału w ankiecie. W ten sposób bezpośrednio możecie powiedzieć nam, co Wam się podoba, a co nie, czego Wam brakuje i gdzie widzicie miejsce do poprawy. Pytania mają formę otwarte i żadne nie jest obowiązkowe, więc możecie odpowiedzieć tylko na te pytania, które Was interesują. Bardzo liczmy na Waszą pomoc!