#9 Okiem bostońskiego kibica

Już tylko osiemnaście dni do pierwszego meczu preseason! Skończy się w końcu sezon ogórkowy. Paru wolnych agentów jeszcze zostało, ale po co Nam oni skoro skład mamy już kompletny. Teraz wszystko w rękach Brada Stevensa, musi zebrać to razem do kupy jednak nie ma się co martwić bo z sezonu na sezon wychodzi mu to coraz lepiej. Nie przedłużając, zobaczmy na ostatni okres okiem bostońskiego kibica. Słodko gorzki tydzień. Powiedzcie mi, co odwaliło Jabariemu Birdowi?! Nasz świeżo podpisany guard, ciężko pracował przez cały rok balansując pomiędzy NBA, a G-League. Tego lata podpisał wymarzony gwarantowany kontrakt w najlepszej lidze na świecie, a on zostaje aresztowany za napaść i pobicie w Brighton. WHY?!!

Nie wiem jak skończy się ta sprawa, w końcu w zeszłym roku Morris też miał problemy z prawem, przez co opóźnił przygotowania do sezonu. Tylko wtedy przygarnęliśmy go już po incydencie. Jabari Nas zaskoczył, a Danny nie lubi być w taki sposób zaskakiwany. Zobaczymy, czy w trakcie sezonu utrzyma się w składzie.

A teraz na osłodę! Trzech Celtów wprowadzonych do Hall of Fame. Ray przypomniał, o swoich zasługach przy 17 mistrzostwie. Słynął z perfekcjonizmu oraz dbania o swój organizm, przez co do końca nie było pewne czy nie wróci do NBA. Następni w kolejce stoją już Garnett z Piercem, chociaż nie sądzę żeby poprosili Raya o wprowadzenie ich do Galerii Sław NBA.

Yabu odpowiada na pytania fanów!

Guerschon Yabusele udzielił wywiadu, w którym opowiada jak musiał wybierać pomiędzy koszykówką, a boksem oraz o różnicy pomiędzy ligą chińską a NBA. Oznajmił również, że ma zamiar więcej rzucać. Miejmy nadzieje, że będzie wpadać!

 

Terry Rozier w pierwszej setce graczy NBA!

Szanowany magazyn Sport Illustrated ogłosił swój ranking graczy. Jak na razie miejsca od 100-51. Na 82 znalazł się nasz Scary Terry, z czego powinniśmy się cieszyć, choć uważam że powinien być znacznie wyżej. Dziwi pozycja 53, na której znalazł się zniszczony przez Roziera Eric Bledsoe. Zobaczymy, na których miejscach skończą gracze naszego „wyjściowego składu”. Macie swoje typy?

 

Ciąg dalszy Free the bamboo!

Zdążyliście zauważyć, że mam słabość do naszego pracusia Jaylena Browna. Od początku wierzyłem w jego rozwój, dlatego podoba mi się seria, w której pokazuje jak spędza czas na treningach. Jak na razie wypuszcza ją dość regularnie. Zobaczymy czy będzie kontynuować w trakcie sezonu. Bardzo na to liczę.

A na koniec komiczna twarz Theisa w NBA 2K19, nie wiem czy Daniel by się rozpoznał gdyby nie fakt, że jest podpisany.

Do zobaczenia za tydzień, We are the Celtics!