#8 Okiem bostońskiego kibica

Mamy już wrzesień! Zawodnicy czują coraz większą presję zbliżającego się sezonu. Kto odpuścił ostatnie dwa miesiące może się już nie pozbierać. O Naszych zawodników powinniśmy być spokojni. Tylko o Horfordzie coś głucho, ale on już Nas przyzwyczaił, że swoje w meczach i tak zrobi. Zobaczmy co się u nich działo w tym tygodniu okiem bostońskiego kibica!Według Bleacher Report Tatum jest jednym z najbardziej „przehajpowanych” graczy NBA. Dlaczego? Bo wszyscy uważają go za gwiazdę po ostatnich Playoffach? Analitycy patrzą na statystyki. Tatum zdobywał w PO 18,5pkt na mecz. Czy przy Irvingu i Haywardzie będzie w stanie przynajmniej to utrzymać?

Może i nie, ale na szczęście statystyki nie grają. Liczy się rozwój, umiejętność szybkiego uczenia się od bardziej doświadczonych zawodników. On to robi, nie spoczywa na laurach. Trenuje i nie daje oznak młodzieńczych problemów mimo spędzania czasu ze śmietanką NBA. W ostatnim tygodniu trenował w Miami między innymi z Irvingiem i Durantem, po czym zdecydowali się odprężyć w klubie na Bahamach. Jayson wyglądał tam trochę jak licealista na wieczorze kawalerskim, ale cieszy fakt obcowania z najlepszymi. Będzie to dla niego dodatkowa motywacja, a przy okazji zamknie paszcze wszystkim niedowiarkom, którzy uważają że jest przehajpowany!

Wszystkiego Najlepszego Mook!

Ostatnio świętowaliśmy urodziny Tommy’ego Hainsohna, w tym tygodniu Marcusa Morrisa. Przyda mu się dużo ciepłych słów. Jakiś czas temu w wywiadzie z Jackie MacMullan przyznał się do depresji. Porusza w Nim między innymi kwestie problemów graczy NBA, którzy nie mogą być pewni czy następnego dnia przy śniadaniu nie dostaną telefonu, żeby pakować rodzinę do samolotu i wyjeżdżać do Toronto (chyba że jesteś graczem Toronto :D).  Jeśli ktoś jest zainteresowany pełnym wywiadem to macie go TUTAJ.

Jaylen nagrywa klip!

Nasz guard razem z kolegą z rodzimej Georgii, raperem Gunna nagrał klip. Co prawda w nim nie śpiewa a jedynie opowiada o własnym życiu. Jedno jest pewne, Brown jest coraz bardziej rozpoznawalny. Ciągnie go do wywiadów i poruszania trudnych tematów. Jak na razie nie daje oznak kompleksu wyższości i egocentryzmu, więc nie widzę przeciwwskazań do takich przedsięwzięć.

Uwolnić Bamboo!

Zostajemy przy Jaylenie. Zaczął publikować własną serię filmów: Free the Bamboo. Wpuszcza Nas do swojego świata treningów, przemyśleń i przeszłości. Jak na razie pojawiły się dwa odcinki. Sami zobaczcie:

Stephen A. Smith stawia na Boston ale…

Może słyszeliście o słynnym kaznodzieju NBA Stepehenie A. Smithie. Wszystkie jego wypowiedzi traktuje z przymrużeniem oka. Można się czasem pośmiać z tego co i w jakiej formie mówi. Tym razem wypowiada się na temat miejsca Bostonu w hierarchi NBA, zgadzacie się z Nim?

A po treningach nie zapominajcie o regeneracji!

Do zobaczenia za tydzień, We are the Celtics!