Wypełnij bracket – druga edycja!

Już niedługo, już za chwilę – faza play-off 2018 startuje w sobotę, a Boston Celtics dołączą do gry w niedzielę, gdy zmierzą się z ekipą Milwaukee Bucks. Przed zespołem Brada Stevensa trudne więc zadanie, a zapowiedź tej serii znajdziecie tutaj. Tak jak w zeszłym roku, chcemy zapewnić Wam jeszcze więcej emocji, dlatego startujemy z drugą edycją naszej zabawy, w której wypełniać będziecie swój własny bracket! Specjalnie dla Was stworzony przy okazji playoffs 2017, cieszył się ogromną popularnością, gdyż w konkursie wzięło udział prawie 150 osób – mamy nadzieję, że i tym razem znajdzie się tylu chętnych, tym bardziej że podnosimy nieco stawkę – nagrodą za zwycięstwo będzie pula zebrana ze wpisowego.

Postanowiliśmy, że w tym roku – aby było jeszcze ciekawiej – zrobimy wpisowe, dzięki czemu gra nabierze rumieńców. Poniżej regulamin konkursu:

  1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie całego bracketu, a następnie wysłanie formularza wraz z podaniem swojego nicku oraz e-maila.
  2. Dodatkowo, należy także wpłacić 5 zł wpisowego do puli (potrzebne dane znajdziecie tutaj). Pamiętajcie, aby w tytule przelewu podać nick, jakiego użyliście przy okazji wysłania formularza.
  3. Jeden użytkownik może wysłać tylko jeden bracket.
  4. Bracket ze swoimi typami można wysyłać do czwartku 19 kwietnia włącznie (do północy), a więc aż do pierwszych meczów numer trzy w tegorocznej fazie play-off.
  5. Za poprawne wytypowanie zwycięzców każdej pary (pierwsza runda, druga runda, finały konferencji) jest jeden punkt, a za poprawne wytypowanie mistrza pięć punktów.
  6. W przypadku, gdy kilka osób będzie miało tyle samo punktów decyduje poprawność wytypowania 1) mistrza, 2) finalistów, 3) finalistów konferencji, 4) drużyn awansujących do drugiej rundy play-off, 5) szybkość wysłania swojego bracketu.
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w przeciągu tygodnia po zakończeniu ostatniego meczu finałów NBA.
  8. Nagrodą jest CAŁOŚĆ puli zebranej z wpisowego.

Mamy nadzieję, że taka forma zabawy Wam się spodoba i w kolejnych latach również będziemy mogli bawić się w przewidywanie wyników całej fazy play-off. W razie pytań, propozycji lub problemów – piszcie śmiało! Swoje typy zostawiajcie tymczasem już od dziś pod poniższym linkiem:

BRACKET NBA PLAYOFFS 2018