Nowe wideo z Haywardem

Celtics grają dopiero jutro, a James Harden nie może się już doczekać pojedynku z Marcusem Smartem. Bostońscy fani wciąż nie mogą się natomiast doczekać powrotu Gordona Haywarda, a skoro wypłynęło nowe wideo to warto o nim wspomnieć. Wszystko za sprawą teaseru, który pojawił się na kanale The Players’ Tribune, gdzie widzimy jak skrzydłowy Celtów… odrywa się od parkietu podczas rzucania! To zdaje się spory krok do przodu, bo na poprzednich filmikach tego nie było. Jednocześnie, nowy film zbiegł się z informacjami, jakie podał Chris Mannix z Yahoo! Sports, według którego kostka Haywarda była mocno spuchnięta w okolicach All-Star Weekend i przyjęła fioletowy kolor, co nie jest zbyt dobrym sygnałem.

Oczywiście, to nie może być dobry sygnał, a do tego w ubiegłym tygodniu zarówno Brad Stevens, jak i Danny Ainge po raz kolejny powiedzieli, że nie spodziewają się powrotu Haywarda do gry w tym sezonie. Z drugiej strony, mogliby przecież uciąć wszelkie spekulacje, stanowczo zapowiadając, że Gordon Hayward po prostu w trwających rozgrywkach już nie zagra – a skoro tego nie robią to szansa cały czas jest, a powrotu tak do końca wykluczyć nie można. Tym bardziej, kiedy akurat teraz wypływa kolejne wideo z trenującym Haywardem.

Zdaje się, że o treningach i drodze do comebacku usłyszymy (i zobaczymy) znacznie więcej, bo wypuszczony przez The Players’ Tribune film to zapowiedź czegoś znacznie bardziej szczegółowego. Hayward sam zatweetował wideo z dopiskiem „Cierpliwość. Jeden cel.” – nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, czym jest ten cel.