C’s ogłosili terminarz preseasonu

Kilka dni temu poznaliśmy terminarz na przyszły sezon, a w związku z tym Boston Celtics ujawnili także daty meczów przedsezonowych. Już od paru miesięcy wiemy, że Celtowie po raz kolejny w ramach preseasonu pojawią się w Europie i tym razem rozegrają dwa mecze – w Mediolanie oraz w Madrycie. Jest to więc dobra okazja dla kibiców, także z Polski, by zobaczyć swoich ulubieńców w akcji. Celtics rozpoczną preseason na Starym Kontynencie, a po dwóch meczach wrócą do Stanów Zjednoczonych, gdzie od 14 do 23 października rozegrają jeszcze pięć spotkań. Przeciwnikami będzie trójka rywali z dywizji – jedynie Toronto Raptors nie załapią się na przedsezonową potyczkę z Bostończykami.

Do 6 października pozostało jeszcze niewiele ponad półtora miesiąca, tak więc powrót koszykówki spod znaku NBA jest coraz bliżej. Cały terminarz prezentuje się tak (godziny czasu polskiego) :

DATA RYWAL MIEJSCE GODZINA
6 października Olimpia Milano Mediolan 20:30
8 października Real Madryt Madryt 21:00
14/15 października Brooklyn Nets Barclays Center 1:30
16/17 października New York Knicks Madison Square Garden 1:30
19/20 października Brooklyn Nets TD Garden 1:30
22/23 października New York Knicks TD Garden 1:30
23/24 października Philadelphia 76ers Verizon Verless Arena (Manchester, NH) 1:30

Kto z Was wybiera się do Mediolanu, a kto do Madrytu? Reprezentacja BostonCeltics.pl pojawi się we Włoszech! A kibice, którzy niestety nie będą mogli zobaczyć tych meczów osobiście, nacieszą się oglądaniem Celtów w telewizji, bo oba europejskie mecze są o przyzwoitej dla polskiego kibica porze. Reszta już nie za bardzo. W tym roku dwa spotkania w TD Garden i tylko jedno na neutralnym terenie. NBA coraz bliżej!