Rondo dla FOX Sports

Jeszcze w zeszłym sezonie w Bostonie pracowała Molly McGrath, kobieta-ideał dla wielu kibiców C’s, która jednak odeszła do ogólnokrajowego kanału FOX Sports przez co fani stracili możliwość oglądania i słuchania Molly. Na całe szczęście, dziennikarka nie straciła kontaktów ze swojego pobytu w Beantown i chyba głównie dzięki temu Rajon Rondo wystąpił wczoraj w programie Crowd Goes Wild. Nie obyło się bez „trudnych” pytań (np. o obecną sytuację Nets, o to jak naprawić Knicks, czy o to, kiedy Rondo usunął numer Raya Allena), ale było też trochę fajnej zabawy (gdzie Rondo dał się nawet poznać jako clutch-shooter!), no i była też Molly. Nie trzeba więc chyba Was specjalnie zachęcać do oglądania.

W pierwszym filmiku poniżej Rondo mówi ogólnie o swoim stanie zdrowia, pojawia się oczywiście pytanie o powrót, które Rondo prawidłowo zbywa swoim „wrócę, gdy będę gotowy”. Pojawiają się również pytania o Nets, Knicks (i rzekome namawianie Rondo przez Melo do dołączenia do niego w Nowym Jorku), a także o zaskakująco dobry start Celtów w tym sezonie.

W kolejnym, bardzo szybkim segmencie, mamy kilka przeróżnych pytań, od ulubionej zupy Rajona przez najbardziej wkurzający utwór świąteczny, aż do pytania, ile czasu zajęło mu usunięcie numeru Raya Allena. Rondo – być może szczerze, a może nie – odpowiedział, że wciąż numer do Raya posiada.

No i na koniec przyszedł czas na zabawę, która polega… zresztą, sami zobaczcie. Swoją drogą nie mogło być inaczej, jeśli Rondo ma na głowie headband. Jeśli jest jednak coś lepszego od Rondo w opasce na głowie to jest to Molly McGrath w opasce na głowie i w obcisłej czarnej sukience oraz w butach na wysokich obcasach. Molly, tęsknimy! Może nawet tak samo jak za oglądaniem Rajona na parkiecie.