BostonCeltics.pl – startujemy!

Teraz już oficjalnie – od dziś celtics.e-nba.pl przestaje istnieć, a w miejsce serwisu pojawia się nowa strona, na której od teraz znajdziecie najświeższe informacje, relacje meczowe oraz ciekawe artykuły związane z Waszymi ulubieńcami. Mamy nadzieję, że zrozumiecie nasze ostatnie niedyspozycje spowodowane właśnie tworzeniem nowej strony, pozostaniecie z nami i nadal będziecie tak chętnie tworzyć największy polski portal o Celtach. Od dziś to tutaj bije polskie serce Boston Celtics!

Pierwotny plan zakładał przeniesienie się na nowy serwer już przed rokiem, jednak z powodu wielu przeciwności, udało nam się to już teraz. Nie było łatwo, a sam muszę przyznać, że nie wierzyłem, że uda nam się to zrobić przed startem nowego sezonu… A jednak, udało się, z czego jestem niezmiernie zadowolony i kieruje wielkie podziękowania przede wszystkim dla Kamila Słonki, bez którego pomocy nie udałoby się stworzyć tej strony. Podziękowania ślę także w stronę wszystkich osób, które w jakikolwiek przyczyniły się do współtworzenia serwisu celtics.e-nba.pl, a co za tym idzie dały podwaliny dla BostonCeltics.pl.

Strona nie jest jeszcze gotowa w 100% (chodzi przede wszystkim o profile zawodników, ale te uzupełniać będziemy razem z biegiem sezonu), jednak mamy nadzieję, że się podoba i nie ma niej żadnych poważniejszych błędów czy usterek. Cenimy sobie również wszystkie uwagi pod naszym adresem, które sprawiają, że stajemy się coraz lepsi. Jeśli tylko zobaczycie jakiś błąd, bądź też wpadniecie na pomysł, który uatrakcyjniłby naszą stronę czy też po prostu by ją ulepszył – piszcie śmiało.

Proszę Was, o wyrażenie swoich opinii w komentarzach – będą one na pewno pomocne przy dalszym tworzeniu strony. Jako cały zespół, mamy także nadzieję, że tak jak do tej pory chętnie będziecie udzielać się na stronie i współtworzyć ją razem z nami : )