Konkurs – DRAFT 2019

Nie mogę napisać, że jak co roku konkurs – bo w zeszłym roku się zagapiłem, a jak mi ktoś przypomniał, to już nie było czasu. W tym roku jednak przypomnieliście mi wcześniej i mamy kilka dni na zabawę w typowanie. Łatwo nie będzie bo nigdy nie jest, ale sezon się skończył – to można jeszcze chwilkę pogłówkować, pokombinować i wytypować.

Zasady się nie zmieniają – typujemy Top14 Draftu 2019 rok, oraz picki 20 i 22 – czyli teoretycznie wybory Bostonu. Teoretycznie, bo bierzcie pod uwagę, że Danny nimi handluje – więc radzę pilnie śledzić ploteczki, kto z kim i dlaczego.

Zasady te same – 1 pkt za dobrze wytypowany wybór w Drafcie – od 1 do 13. Wybory 14, 20 i 22 premiowane 3 pkt, bo są to wybory Bostonu. Kto uzbiera największą ilość punktów – wygrywa. W przypadku remisu wygrywa ten, który trafił więcej picków Celtics, a jeśli to nie da rozstrzygnięcia, to wygrywa ta osoba która trafiła odleglejszy pick.

Żeby jednak nie było nudno – to jest i drugi konkurs. Boston wybiera też w drugiej rundzie z numerem 51. Ten kto tu trafi prawidłowe nazwisko – bez względu na wynik ogólny, zrobi ze mną jeden Tygodnik w wakacje.

Nagrodę znacie – jak zawsze w moim konkursie nagrodą jest udział w Bostońskim Tygodniku. No chyba, że wygra Timi – to wtedy on zrobi Tygodnik z osobą z 2 miejsca – chyba, że na 2 miejscu będzie więcej osób – wtedy ja będę miął dłuższe wakacje.

Powodzonka. Typy dodajemy w komentarzu!!