Wytypuj i wygraj – rozstrzygnięcie

No i po Drafcie, a co za tym idzie po naszym konkursie. Mam nadzieję, że podobała się wam zabawa w typowanie. Tak sobie myślę, że chyba trzeba będzie przeprowadzać takie konkursy przy okazji każdego Draftu. Wprawdzie nagroda jest atrakcyjna tylko dla naszych stałych czytelników z zielonym sercem, o kibiców innych drużyn dbamy mniej. Cieszymy się, że nas czytacie, ale ta strona zawsze będzie zielona. Choć oczywiście zachęcam do oddania serduszka Celtom z Bostonu – przynajmniej nie będą o was mówili „Matka porządna, ojciec porządny a syn za Cavs” ;) To oczywiście żart – no offence, skoro czytacie nas częściej niż własną stronę to chciałem pokazać, że o was pamiętamy. Nienawidzę pisać wstępniaków.

Konkurs był na luzie to i wpis na luzie.

Nagrodą w naszym konkursie jest udział w tworzeniu jednego z sierpniowych numerów Bostońskiego Tygodnika. Który to będzie Tygodnik, to ustalę ze zwycięzcą.

Chciałbym też wam podziękować, że nie pozwoliliście wygrać Timiemu. Tak bardzo chciał mnie wysłać na ryby.

Ilość uczestników naszej zabawy powiększa się – w tym roku było o jednego uczestnika więcej – co mnie cieszy. Przy okazji – tym razem daliście do pieca, bo większość z was typowała tak dobrze, że kilkanaście osób miało przynajmniej 6 trafień – czyli tyle ile rok temu miał zwycięzca.

Pierwsze miejsce zajmuje bezapelacyjnie amj00 z 10 punktami! Szacunek!

Drugie miejsce zajął CPrideKerson z 8 punktami! Również szacunek.

Zwycięzcę proszę o kontakt – bo trzeba ustawić się po odbiór nagrody ;) Sierpniowy Tygodnik czeka na nowego rozmówcę.

Do zobaczenia za rok!

PS. Pierwszy co wpadł na pomysł podpisania Baynesa był Adaś „WalneKomentarzDłuższyOdArta” M. Musiałem to napisać, żeby przestał mi zawracać Dude ;)

PS.2 Gdybym się walnął w obliczeniach jak rok temu – to oczywiście dajcie znać w komentarzach :) Jestem tylko człowiekiem.