Wytypuj i wygraj – 2. edycja

Już tylko kilkadziesiąt godzin do Draftu. Emocjonujemy się tym wydarzeniem od dawna. To pierwszy raz od wieków gdy mieliśmy 1 wybór, ale ostatecznie (chyba) będziemy wybierać dokładnie jak rok temu. Każdy z kibiców Celtów ma ogromne nadzieje związane z tymi wyborami. Nie każdy chce wybierać, liczymy się z wymianami i z tym też wiążemy duże nadzieje. To bez wątpienia będzie wyjątkowa noc. Dlatego z tej okazji proponujemy wam zabawę w wytypowanie zbliżającego się Draftu. Chcemy wam uprzyjemnić ten czas, który pozostał do rozpoczęcia Draftu, do rozpoczęcia tej wyjątkowej nocy. Czas będzie biegł nieubłaganie, gdy postanowicie wytypować Top15 draftu i wygrać nasz konkurs.

Zasady są banalnie proste – należy w komentarzu pod tym artykułem przedstawić swoje typy w kolejności od 1 do 15 wyboru w nadchodzącym Drafcie. Za każdy dobry typ przyznawany będzie 1 punkt. Dodatkowo, każdy przedstawia swój DWA TYPY na wybór 37, który też należy do Bostonu. Ten typ będzie premiowany 3 punktami w naszej zabawie, ze względu na odległość i dużo większą trudność w wytypowaniu.

Prawidłowe typy muszą zawierać nie tylko nazwisko, ale również imię zawodnika – ze względu na Josha i Justina Jackson. Wolałbym uniknąć jakichkolwiek niejasności.

W przypadku równej ilości zdobytych punktów, liczyć się będzie kto lepiej typował picki #3 i #37 – czyli nasze wybory, nawet jeśli po ewentualnych wymianach wybierać będzie inna drużyna. W przypadku dalszego remisu, liczyć się będzie prawidłowe wytypowanie późniejszych (czyli trudniejszych) wyborów. Pick 37, pick 15, pick 14… aż do rozstrzygnięcia.

Teraz słów kilka o nagrodzie. Od pponad roku na naszej stronie gości Bostoński Tygodnik. Nagrodą w tej zabawie jest udział w tworzeniu jednego odcinka Tygodnika w miesiącu sierpniu. Zwycięzca wysyła Timiego na jeden tydzień na ryby. No chyba, że wygra Timi – wtedy to Timi wysyła mnie na ryby na jeden tydzień i robi Tygodnik z osobą z drugiego miejsca. Oczywiście ja też wezmę udział w tej zabawie, jak wygram – to wyśle Timiego na ryby, a pogadam sobie z osobą z drugiego miejsca.

Jednak główna nagroda to satysfakcja z najlepiej wytypowanego Draftu! Bądź jak Adrian… Wojnarowski oczywiście :D

Swoje typy wpisujemy w komentarzach – można je edytować. Dodawanie i edycja komentarzy zostanie zablokowana w czwartek ok północy.

Życzę powodzenia!!!