Rozwiązanie konkursu

No i po Drafcie, a co za tym idzie po naszym konkursie. Mam nadzieję, że podobała się wam zabawa w typowanie. Tak sobie myślę, że chyba trzeba będzie przeprowadzać takie konkursy przy okazji każdego Draftu. Wprawdzie nagroda jest atrakcyjna tylko dla naszych stałych czytelników z zielonym sercem, o kibiców innych drużyn dbamy mniej. Cieszymy się, że nas czytacie, ale ta strona zawsze będzie zielona. Choć oczywiście zachęcam do oddania serduszka Celtom z Bostonu – przynajmniej nie będą o was mówili „Matka porządna, ojciec porządny a syn za Cavs” ;) To oczywiście żart – no offence, skoro czytacie nas częsciej niż własną stronę to chciałem pokazać, że o was pamiętamy. Nienawidzę pisać wstępniaków.

Konkurs był na luzie to i wpis na luzie.

Nagrodą w naszym konkursie jest udział w tworzeniu jednego z sierpniowych numerów Bostońskiego Tygodnika. Który to będzie Tygodnik, to ustalę ze zwycięzcą.

Chciałbym też wam podziękować, że nie pozwoliliście wygrać Timiemu. Tak bardzo chciał mnie wysłać na ryby.

Największą ilość punktów w naszej zabawie zdobyli SZYMBLOK i ARCHINHO91- 6 trafień, jednak wg zasad to SZYMBLOK wygrywa, gdyż trafił Browna. Proszę o kontakt na Fb, żeby omówić wszystkie kwestie związane z nagrodą. Gratulacje i liczę na ciekawą rozmowę w Tygodniku.

Po 5 trafień zanotowali MRS LUCY, BARTEK MISIUK i MRUWKA. Również gratulacje.