Keyon Dooling zakończył karierę!
Wczoraj oficjalna strona Celtów przekazała dość smutną wiadomość. Ulubieniec kibiców Celtics, Keyon Dooling postanowił zakończyć swoją przygodę z NBA i profesjonalnym basketem. 32-letni combo-guard z powodu urazów nie mógł rozwinąć skrzydeł w swoim pierwszym i zarazem ostatnim sezonie, który spędził jako podopieczny Doca Riversa.Gdy zespół podpisał kontrakt z Darko Miliciciem, Dooling postanowił zakończyć karierę, zwalniając tym samym miejsce w rosterze, dzięki czemu Celtics mogą teraz podpisać zarówno Krisa Josepha, jak i Dionte Christmasa.

Dziękujemy KEYON!
21 Sep 2012 by Ksero

Milicic w Celtics!
Jako podaje A. Sherrod Blakely - insider Celtów - Darko Milicic od nowego sezonu będzie występował w zielonych barwach drużyny z Bostonu. Milicic odrzucił trzyletni kontrakt na ogólną sumą $6 mln dolarów i zamiast gry w Realu Madryt, obok m.in. Rudy'ego Fernandeza, wybrał dalszą grę w NBA, u boku m.in. Kevina Garnetta. Umowa Darko to minimum dla weterana, co wydaje się bardzo dobrą opcją. Z klubem najpewniej będzie musiał pożegnać się natomiast ktoś z dwójki Christmas - Joseph, ponieważ roster jest już pełny.
20 Sep 2012 by Timi

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik