Okiem kibica: Ray zwariował...
...czyli jak Gorączka Miami potrafi skutecznie klepki ludziom poprzestawiać.
23 Oct 2012 by KiTt

******* OGŁOSZENIE *******
W imieniu moim i całej redakcji chcielibyśmy przeprosić wszystkich fanów Boston Celtics w Polsce, którzy odwiedzają naszą stronę za ostatnie niedyspozycje i duży brak informacji, jednak związane jest to z tym, że jako strona rozwijamy się, ciężko pracujemy i już niedługo - miejmy nadzieję, że z początkiem sezonu - zaczniemy zupełnie nowy rozdział w historii naszego portalu :)

Mamy również nadzieje, że możemy na Was liczyć i przez ostatni, dość "cichy", okres nie odwróciliście się od nas, a wraz z rozpoczęciem sezonu będziecie dalej tak chętnie udzielać się na stronie, bo przecież to dla Was ją tworzymy i to przecież Wy sprawiacie, że jest ona najlepszą stroną o Boston Celtics w Polsce i w ogóle jedną z najlepszych stron o NBA w naszym kraju.

W tym miejscu chciałbym również ogłosić, że szukamy osób chętnych (przede wszystkim pisanie newsów) do współpracy przy stronie, które mogę zgłosić poprzez wysłanie do nas wiadomości (na FB lub na tego maila: yellow093@gmail.com).

Przepraszamy, dziękujemy i liczymy, że nadal z nami będziecie! :) GO CELTICS!
19 Oct 2012 by Timi

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik