All-Celtics FD, Round 2, Pick 8

Po długim oczekiwaniu, w końcu nadeszła moja kolej. Najlepsi środkowi zostali już wybrani, zostało jedynie kilku solidnych, któryś z nich na pewno zostanie do moich następnych wyborów, więc skupię się na budowie mocnego obwodu. Mój pierwszy wybór pada na jednego z najlepszych rzucających obrońców w historii Bostonu, członka Hall of Fame, Czterokrotnego Mistrza NBA z Celtami – Bill Sharman.
31 Oct 2011 by patyn

All-Celtics FD, Round 2, Pick 7

Jeśli Larry Bird mówi o kimś "The best player I ever played with" to nie może takiego gracza zabraknąć w mojej drużynie. Tym bardziej, że doskonale wpisuje się w jej filozofię - 'nie musimy rzucić więcej punktów niż przeciwnik, zrobimy jednak wszystko żeby stracić punkt mniej". Kiedy Bill będzie czyścił tablice, Waszych obwodowych do płaczu doprowadzi Dennis Johnson :)
31 Oct 2011 by Neithan

All-Celtics FD, Round 2, Pick 6

Może to i dobrze, że kolega KG05 "zabrał" mi Sama Jonesa. Niedługo znowu wybieram i powinien zostać jeden z obwodowych, którego planuję wziąć. W drugiej rundzie biorę Eda Macauleya.
30 Oct 2011 by amj

All-Celtics FD, Round 2, Pick 5

Po tym kiedy w 1 rundzie z 4 numerem wybrałem najlepszego rozgrywającego w historii Celtics, postanowiłem postawić na zawodnika podkoszowego. Nikomu nie trzeba mówić o tym, jak niebezpieczne są duety mały & duży i jak daleko można dzięki nim zajść. Jednak los chciał, że ostatni naprawdę wartościowy wysoki poszedł w poprzednim wyborze ( choć w tym przypadku słowo wysoki trzeba wziąć w cudzysłów). Dlatego postanowiłem iść w innym kierunku i jeszcze bardziej umocnić się na obwodzie. Przez to mój wybór padł na jednego z najlepszych rzucających obrońców w historii organizacji z Bostonu - Sama Jonesa.
29 Oct 2011 by KG05

All-Celtics FD, Round 2, Pick 4

Nie myślałem, że zostanie, przygotowywałem się na wybór kogoś zupełnie innego. Ba, kogoś z zupełnie innej epoki. Jednak los był na tyle łaskawy, że Tommy został aż do mojego picku. Innego wyboru być nie mogło - kolejna z wielkich legend Celtics, obecnie 'głos' Celtics. Myślę, że dziś i ja dostałbym od niego "Tommy Point". Do mojej drużyny dołącza Tommy Heinsohn!
28 Oct 2011 by Timi

All-Celtics FD, Round 2, Pick 3

W pierwszej rundzie postawiłem na obronę w postaci takiego zawodnika jakim jest KG. Najwyższy czas, aby skupić się na ofensywie więc postanowiłem że moim motorem napędowym w ataku będzie nie kto inny, jak gracz bardzo utalentowany ofensywnie. Wybieram, więc Jo Jo White. Reprezentował barwy Celtów przez 10 lat.
26 Oct 2011 by melosz

All-Celtics FD, Round 2, Pick 2

Każdy zespół musi mieć dobrego strzelca. Ja w tym picku postawiłem na jednego z najlepszych w tej dziedzinie. Przed wami: Ray Allen !
24 Oct 2011 by jock3rpl

All-Celtics FD, Round 2, Pick 1

Każda silna drużyna potrzebuje solidnego centra. Solidny center w moich oczach nie musi zdobywać punktów, musi za to zbierać i blokować, być jak ściana w pomalowanym, choć oczywiście wszechstronności nigdy mało :) Po erze Russella Celtics mieli jego godnego następce, który pełnił tą samą rolę i pomógł kontynuować dominację w latach 70`. Był nim Dave Cowens.
23 Oct 2011 by LinekDB9

All-Celtics FD, Round 1, Pick 8


Mój wybór raczej nie powinien być dla nikogo zdziwieniem, a jest nim trzeci z pierwszej Wielkiej Trójki, Kevin McHale.
23 Oct 2011 by LinekDB9

All-Celtics FD, Round 1, Pick 7

Nie mogłem doczekać się wyboru Melosza. Zniecierpliwiony pisałem głupie rzeczy na Sbox'ie. Kiedy już dowiedziałem się o wyborze Melosza nie mogłem zasnąć. Włączyłem sobie krótki filmik na YouTube. Wiedziałem już kogo wybiorę. Bohaterem tego filmu był jeden z najważniejszych graczy Cs lat 80. Przed wami Robert "The Chief" Parish!
23 Oct 2011 by jock3rpl

All-Celtics FD, Round 1, Pick 6

Kiedy usłyszałem że będzie organizowany na wzór ZP1 draft najlepszych Celtów jacy kiedykolwiek reprezentowali barwy tej organizacji, w głębi duszy wiedziałem kogo już tak naprawdę wybiorę.Może,najlepsze czasy kariery tego zawodnika mineły już dawno temu i również przypadły na okres gry w innym klubie,ale mistrzostwo zdołał osiągnąć tylko z Bostonem.Kevin Garnett, bo to o nim mowa ,jest moim pierwszym wyborem.Tego pana nie trzeba nikomu przedstawiać.
22 Oct 2011 by melosz

All-Celtics FD, Round 1, Pick 5

Długo nie musiałem się zastanawiać. Pierwsze cztery wybory przebiegły dokładnie tak, jak myślałem, choć nie w takiej kolejności jak obstawiałem. Ja decyduje się na... no właśnie - choć w stawce jeszcze wiele świetnych graczy, szczególnie tych już na sportowej emeryturze, to ja postanowiłem zbudować skład na teraźniejszości. Przynajmniej takie mam cele, zobaczymy czy uda mi się je osiągnąć. Z numerem piątym... Paul Pierce!
20 Oct 2011 by Timi

All-Celtics FD, Round 1, Pick 4

O tym jak ważny dla drużyny jest dobry rozgrywający nie trzeba nikomu mówić. Playmaker z prawdziwego zdarzenia jest mózgiem i liderem całego zespołu. Tak więc postanowiłem budować swoją ekipę wokół najlepszej "1", jaka moim zdaniem kiedykolwiek wybiegła na parkiet w zielonej koszulce. Panie i panowie - Bob Cousy.
19 Oct 2011 by KG05

All-Celtics FD, Round 1, Pick 3

Dwóch najlepszych poszło w pierwszych rundach oczywiście ale jest jeszcze ktoś. Z trzecim numerem wybieram John Havlicka.

Havlicek Stole the Ball, Havlicek Stole the Ball - wołał legendarny Johnny Most. Hondo, jak na niego mówią, grał w Bostonie przez 16 sezonów. Zdobył tutaj 8 mistrzostw, w tym MVP Finałów.
19 Oct 2011 by amj

All-Celtics FD, Round 1, Pick 2

Mistrzostwo wygrywa się obroną. Korzystam więc z prezentu od losu (Patyna) i zapraszam do mojej drużyny Billa Russela. Najlepszy obrońca w historii NBA, władca strefy podkoszowej, przed którym respekt czuł nawet legendarny Wilt Chamberlain. Zawodnik, który zaszczepił w Bostonie gen zwycięstwa.
18 Oct 2011 by Neithan

All-Celtics FD, Round 1, Pick 1

Szczerze mówiąc wolałbym wybierać jako drugi, nie miałbym dylematu Larry czy Bill. Po długich rozważaniach, obejrzeniu wielu filmów na YT, mój wybór pada na Larry'ego Birda. Zawodnik, dzięki któremu Celtowie ponownie stali się wielką drużyną, najlepszy „białas” w historii koszykówki, 3 krotny mistrz NBA.
17 Oct 2011 by patyn

All-Celtics Fantasy Draft

Wzorem blogu ZawszePoPierwsze i my możemy spróbować pobawić się w draftowanie. W naszej zabawie może wziąć udział każdy, maksymalna liczba uczestników to 8 - lista zamknięta. Na czym będzie polegał nasz draft?
14 Oct 2011 by Timi

Flashback #12: 7 styczeń 1998

W tym miesiącu flashback zabierze nas do czasów, gdy w Bostonie grał Chauncey Billups, obecnego kapitana Celtics - Paula Pierce'a - jeszcze nie było w klubie, na ławce trenerskiej zasiadł Rick Pitino, a największą gwiazdą zespołu był... Antoine Walker. I to właśnie popularny Toine będzie bohaterem dzisiejszego wspomnienia.
12 Oct 2011 by Timi

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik