Zapowiedź: Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
Czwarty z rzędu mecz w TD Garden. Jak do tej pory bilans 2-1. Po ostatnim bardzo słabym meczu z San Antonio Celtics chcą znów przypomnieć sobie i kibicom w Ogródku co to znaczy dobra gra. Dziś będzie im jednak o wiele trudniej bo zagrają bez swojego kapitana Paula Pierce'a. Nie wiadomo także czy wystąpi Kendrick Perkins, ostatnio nieobecny. Mecz o 1:30 czasu polskiego.
31 Mar 2010 by Timi

Pierce uszkodził ramię na treningu! UPDATE!
Na 6 minut do końca 3 kwarty spotkania z San Antonio Spurs, Paul Pierce był faulowany i zderzając się z bohaterem tamtego meczu, Manu Ginobilim, nabawił się niegroźnej kontuzji ramienia, pomimo której mógł dokończyć spotkanie. Dzisiaj kapitan Celtów zmuszony był opuścić drugą część treningu. Powodem był ten sam uraz, który odnowił się, gdy Paul chciał ominąć gracza stawiającego zasłonę. Nie wiadomo czy gracz z numerem 34 zagra w spotkaniu z Oklahomą City Thunder. Do treningów powrócił Kendrick Perkins.
30 Mar 2010 by Ksero

Boston Celtics 9 najbogatszą drużyną świata!
Dzisiejszego dnia na łamach brytyjskiego dziennika Daily Mail opublikowano raport przedstawiający drużyny, które w każdym roku w swojej kasie klubowej zainkasują najwyższą sumę pieniędzy. W rankingu przedstawiono zespoły z każdej dziedziny sportu. W ostatecznym zestawieniu Boston Celtics zajęło 9 miejsce, a najlepiej opłacaną drużyną jest baseballowy zespół amerykańskiej MLB - New York Yankees.
30 Mar 2010 by Jakob

Spurs gromią Celtics w TD Garden!
Kiepska skuteczność rzutowa, przegrana walka na tablicach i zaledwie 14 asyst... Niespodziewanie podopieczni Gregga Popovicha okazali się być zbyt mocną drużyną dla Celtics. Gospodarze wygrali tylko pierwszą kwartę, a w trzeciej i czwartej części gry uzbierali zaledwie 30 punktów. W ataku nie zachwycili Ray Allen i Paul Pierce. Atlanta Hawks wygrała minionej nocy z Indianą Pacers i tym samym notuje taki sam bilans jak drużyna Koniczynek. San Antonio Spurs - Boston Celtics 94-73.
29 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: San Antonio Spurs @ Boston Celtics
Trzeci z kolei mecz w TD Garden z najdłuższego w tym sezonie home game streaka. Tym razem pora na ‘najnudniejszą’ drużynę NBA, San Antonio Spurs (43-28). Czemu najnudniejsza? Bo jest bardzo stała, w składzie nic się praktycznie nie zmienia, gra się cały czas taką samą, co prawda dobrą, koszykówkę. Jak wynika z bilansu naszych rywali, to wcale nie będzie łatwy mecz. Brak Perkinsa, który prawdopodobnie w tym spotkaniu jeszcze nie zagra, może okazać się kluczowy dla naszej deski. Zaczynamy o 2:00 czasu polskiego.
28 Mar 2010 by Blizzen

Rajon Rondo Show, czyli jest dobrze!
Carrer-high Rajona Rondo w ilości asyst (18), kolejny świetny mecz Pierce'a i Garnetta oraz dobry występ Raya Allena. Do tego porażki wszystkich najlepszych drużyn ligi, łącznie z Atalntą (tylko Magic wczoraj nie grali wygrali) - tak w skrócie można przedstawić wczorajszą noc. Celtics wracają na dobrą drogę, tak dobrej gry nie widzieliśmy od początku sezonu, kiedy to wygrali 23 z 28 spotkań. Zaczyna się Celtics Basketball!
27 Mar 2010 by Timi

Zapowiedź: Boston Celtics - Sacramento Kings
Drugi z sześciu domowych meczy przed nami. Po pierwszym, świetnie zagranym spotkaniu z Denver Nuggets czas na teoretycznie słabszego przeciwnika - Sacramento Kings. Celtics ostatnio grają bardzo dobrze, Kings (24-48) powinni być tylko kolejnym łatwym rywalem. No właśnie - powinni. A jak naprawdę będzie? Jak zagra ekipa prowadzona przez głównego kandydata do Rookie of The Year? Przekonamy się o 0:30 czasu polskiego!
26 Mar 2010 by Timi

Łatwa wygrana z Nuggets!
Boston Celtics w pięknym stylu ograli dzisiaj Denver Nuggets. Świetnie zagrana druga i czwarta kwarta przesądziły o wyniku spotkania. Dobry mecz zanotowało całe Big Trio, Pierce zdobył 27 punktów i dołożył do tego 7 zbiórek, Garnett zanotował double-double, 20 punktów i 10 zbiórek, a Ray Allen rzucił 16 punktów. Swoimi umiejętnościami popisał się także Rondo, który zanotował triple-double! Gospodarze zmiażdżyli Nuggets na deskach zbierając aż 17 piłek w ataku. Hawks wygrali dwoma punktami z Magic i nadal utrzymują taki sam bilans, jak podopieczni Doca Riversa.
25 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: Denver Nuggets - Boston Celtics
Już dziś do TD Garden zawitają „Bryłki” pod wodzą jednego z najlepszych koszykarzy NBA, Carmelo Anthony’ego. Celtics wygrali 4 spotkania z rzędu, jednak w ostatnim meczu nie dali rady Jazzmanom z Utah ulegając na ich parkiecie 110-97. Podopieczni George Karla przegrali ostatnio dwa mecze z rzędu, minionej nocy przegrywając ze słabymi New York Knicks. Dzisiaj grają spotkanie back-to-back, własna hala, wypoczynek i zmęczenie Nuggets powinny pomóc Celtom w odniesieniu jakże ważnego zwycięstwa. Spotkanie rozpocznie się dzisiaj o północy czasu polskiego.
24 Mar 2010 by Ksero

Jazz lepsi od Celtics...
Po serii dobrze rozegranych spotkań przyszedł czas na porażkę. Celtowie ulegli w Utah Jazzmanom 110-97, którzy wygrali to spotkanie zasłużenie. Goście byli dzisiaj niewidoczni, zagrali po prostu kiepsko, nie popisali się, będący ostatnio w wysokiej formie, Paul Pierce i Ray Allen. Dwa faule techniczne zanotował trener Celtów, Doc Rivers. Bostończycy cały czas utrzymują pozycję nr 3 w tabeli Konferencji Wschodniej, poniważ Bucks pokonali dzisiaj na własnym parkiecie Atlantę Hawks.
23 Mar 2010 by Ksero

Paul Pierce graczem tygodnia na Wschodzie!
Praca jaką ostatnio wykonuje Paul Pierce oraz jego powrót do wysokiej formy został doceniony nie tylko przez kibiców Celtics, ale także przez ekspertów NBA. Gracz z numerem 34, który poprowadził swoją drużynę do 4 zwycięstw z rzędu, został wybrany najlepszym zawodnikiem minionego tygodnia (15-21 marca). Paul "wykręcił" w tym tygodniu niesamowite statystyki na poziomie przeciętnie 24.8 punktów, 3.8 zbiórek, 2.3 asyst i 1.8 przechwytów w średnio 26.5 minuty. Najlepszym zawodnikiem tygodnia na Zachodzie został Pau Gasol z LA Lakers.
22 Mar 2010 by Ksero

Ważna wygrana w Dallas!
Ogromną niespodziankę sprawili swoim kibicom Boston Celtics w sobotnią noc! Z góry skazywani na porażkę znowu zaprezentowali świetną defensywę i ograli Mavericks w ich własnej hali 102-93. Kolejny mecz na bardzo wysokich obrotach rozegrali Pierce (29 pkt.) i Allen (21 pkt.), double-double, w postaci 20 punktów i 10 zbiórek zanotował Rajon Rondo. Dzięki tej wygranej Celtics umacniają się na pozycji numer 3 w tabeli Eastern Conference. Ważne zwycięstwo na drużyną, która do niedawna miała streak W13 z pewnością pobudzi apetyty zarówno kibiców Bostończyków, jak i samych graczy.
21 Mar 2010 by Ksero

Rockets pokonani, Pierce wrócił?
55 punktów i 10 zbiórek w dwóch ostatnich meczach zaliczył Paul Pierce... Tak, Pierce wrócił. Trafiał bardzo ważne rzuty, rozegrał kolejny świetny mecz. Celtics zagrali bardzo dobrze w obronie i to głównie za sprawą tego elementu gry zdołali wygrać z Rockets. Po raz kolejny nie pozwolili przeciwnikowi rzucić więcej niż 90 punktów, nie zawiodły też trójki - 10/23 znalazło drogę do kosza (RayRay 5/8).
20 Mar 2010 by Timi

Knicks pokonani w TD Garden!
Boston Celtics stanęli na wysokości zadania i w swój świąteczny dzień nie zawiedli swoich fanów. Knicks musieli uznać wyższość Celtics, występujących w złoto-zielonych strojach, ulegając im w Dzień Św. Patryka, 109-97. Gospodarze wygrali pierwsze trzy kwarty i spokojnie kontrolowali przebieg spotkania. Świetny mecz rozegrali Paul Pierce (29 pkt.) i Kevin Garnett (22 pkt.). Celtics znowu rozdali niebotyczną ilość asyst w liczbie 28, popełnili jednak aż 19 strat.
18 Mar 2010 by Ksero

Tony Allen: Czekam na swój czas!
Tydzień temu, Tony Allen patrzył przez ramię jak do składu Celtics wchodził inny weteran parkietów NBA - Michael Finley. Po potwierdzeniu informacji o przejściu Finleya Allen był już praktycznie pewien, że będzie coraz mniej czasu spędzał na boisku. Tony jednak nie denerwuje się tym faktem i ma zamiar walczyć o swoje. Całe zajście skomentował w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób.
17 Mar 2010 by Jakob

Pewna wygrana w TD Garden!
Dobrze funkcjonująca obrona, zatrzymanie przeciwnika na 31-procentowej skuteczności zza łuku, wykorzystanie przewagi wzrostu oraz nadzwyczaj zespołowa gra przyczyniły się do kolejnego, wysokiego zwycięstwa Celtów, tym razem nad Detroit Pistons, 119-93. Gospodarze ustanowili swój nowy rekord sezonu 2009/2010 rozdając aż 34 asysty! 7 podopiecznych Doca Riversa, w tym 3 rezerowowych zanotowało dwucyfrowe zdobycze punktowe. W taki sposób Koniczynki odwdzięczyły się swoim kibicom za porażkę z Cleveland Cavaliers.
16 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: Detroit Pistons - Boston Celtics
Celtowie nie pozostawili po sobie dobrego wrażenia w Cleveland. Dzisiaj NBA powraca do TD Garden gdzie zmierzą się gospodarze, Boston Celtics z poprzednim klubem Rasheeda Wallace’a Detroit Pistons. Podopieczni Doca Riversa niestety „umacniają się” na pozycji nr. 4 w tabeli Konferencji Wschodniej, po kolejnej porażce z Cavs, Atlanta wypracowała sobie jeszcze większą przewagę nad Koniczynkami. Detroit zajmują obecnie jedenaste miejsce w tabeli EC, a od ostatniego meczu z Bostończykami udało im się wygrać tylko 2 spotkania.
15 Mar 2010 by Ksero

Na co liczyliśmy? Celtics pokonani...
Nie ma mocnych na LeBrona. Po raz kolejny schodzimy w tym sezonie z parkietu pokonani. Po raz 23... Niestety w Quicken Loans Arena nie zdołaliśmy wygrać z rozpędzonymi Cavaliers. Nadzieje były, Celtics w pewnym momencie mogli wyjść na prowadzenie, jednak nie wykorzystali tego - przespany początek czwartej kwarty zadecydował, że to James i jego koledzy cieszyli się ze zwycięstwa. 104-93 to chyba najniższy wymiar kary dla Celtów...
14 Mar 2010 by Timi

Zapowiedź: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
Dzisiaj o godzinie 20:30 czasu polskiego Celtowie rozegrają arcyważne spotkanie z Cavaliers w Quicken Loans Arena. Będzie to już 3 takie spotkanie w tym sezonie, a drugie w hali Cavs. W pierwszym pojedynku, otwierającym sezon regularny górą byli podopieczni Doca Riversa, wygrywając w Cleveland 95-89. W drugim meczu rozgrywanym w TD Garden mimo świetnej pierwszej połowie w wykonaniu gospodarzy lepsi okazali się Cavaliers, 108-88. Faworytem dzisiejszego spotkania są oczywiście Kawalerzyści, mimo tego nie lekceważą oni Bostończyków, co potwierdzają wypowiedzi LeBrona Jamesa.
14 Mar 2010 by Ksero

Łatwe zwycięstwo ze słabymi Pacers
Koszykarze Boston Celtics odnieśli 41 zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Doca Riversa w niezłym stylu pokonali minionej nocy na własnym parkiecie Indiana Pacers 122:103. "Koniczynki" pokazały kilka ładnych akcji, ale trzeba powiedzieć, że drużyna z Indianapolis do czołówki ligi nie należy. Mimo wszystko zwycięstwo i dobra postawa może wprowadzić w szeregi Celtów nieco pozytywnych emocji po dwóch poprzednich bezbarwnych porażkach.
13 Mar 2010 by kamilinho

Na kogo w playoffs?

To, że Celtics zagrają w playoffach to już pewne (jeszcze nie oficjalnie, ale nie ma siły, która by im to odebrała). Nikt i nic im tego nie odbierze. Jednak z grą, jaką prezentują w ostatnich meczach nie mogą liczyć na dobry wynik. Być może obudzą się właśnie na posezonową część rozgrywek i taką miejmy nadzieję. Do PO został już tylko miesiąc - sprawdźmy więc z kim Celtics mogą się spotkać!
12 Mar 2010 by Timi

Zapowiedź: Indiana Pacers - Boston Celtics
Po fatalnej porażce Doc Rivers będzie miał okazję pokazać wszystkim jakie zmiany poczynił w drużynie Celtics, aby przywrócić ich grę na właściwe tory. Dzisiejszej nocy do Bostonu zawitają koszykarze Indiany Pacers, którzy wygrali ostatnio u siebie z Sixers, ale w ostatnich 9 spotkaniach zanotowali aż 7 porażek i obecnie znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. Miejmy nadzieję, że Koniczynki nie dadzą kolejnego powodu swoim kibicom, do wygwizdania ich pupili.
12 Mar 2010 by Ksero

Wpowiedzi po porażce z Grizzlies
Po fatalnej porażce z Memphis Grizzlies, tłum w hali TD Garden wygwizdał swoich pupili. Na Celtów od razu spłynęła, kolejny raz w tym sezonie, ogromna fala krytyki. Głos w sprawie wczorajszej przegranej z Niedźwiadkami zabrali Kevin Garnett, Ray Allen, kapitan Celtics Paul Pierce oraz trener Doc Rivers. Paul Pierce i Doc Rivers wypowiedzieli podobne słowa do tych, które zbyt często mogliśmy usłyszeć z ich ust w tym sezonie.
11 Mar 2010 by Ksero

Grizzlies gromią Celtów w TD Garden!
Po fatalnym meczu Celtowie przegrywają na własnym parkiecie 111-91 z ekipią Niedźwiadków. Przegrana walka na tablicach, brak skuteczności i przede wszystkim brak zaangażowania przyczyniły sie do kolejnej kompromitującej porażki. Celtics notują 2 z rzędu, a 23 przegraną w tym sezonie regularnym. Jedna z najlepszych defensyw w lidze pozwoliła wrzucić sobie 111 punktów, na 55% skuteczności z gry i zebrać 9 piłek z własnej tablicy. Po tym spotkaniu ogromna fala krytyki spłynie na podopiecznych Doca Riversa.

Zapowiedź: Boston Celtics - Memphis Grizzlies
Po wczorajszej (niespodziewanej) porażce Bostońskich Celtów w Milwaukee już dzisiaj podopiecznych Doca Riversa czeka kolejna ciężka przeprawa. Tym razem 17-krotni mistrzowie NBA podejmą na własnym parkiecie dobrze grających w tym sezonie Memphis Grizzlies. "Koniczynki" mają jednak w ostatnim czasie patent na "Niedźwiadki", ostatnie 6 spotkań pomiędzy tymi zespołami zakończyło się bowiem ich zwycięstwem. Początek spotkania o 1:30 czasu polskiego.
10 Mar 2010 by kamilinho

Celtowie przegrywają w Milwaukee...
Po bardzo zaciętym meczu w Bradley Center, Celtowie ulegają miejscowym Bucks 84-86, zaliczając swoją 22 porażkę w tym sezonie. Milwaukee, tak jak przypuszczano, okazało się być bardzo trudnym terenem dla podopiecznych Doca Riversa. Celtics znowu zaliczyli mało, bo zaledwie 18 asyst, znacznie przegrali także walkę na tablicach. W spotkaniu zadebiutował Michael Finley, który grając przez 8 minut rzucił 5 punktów, oddał jeden rzut z dystansu, który znalazł drogę do kosza. Już dzisiaj spotkanie back-to-back z Grizzlies!
10 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: Boston Celtics - Milwaukee Bucks
Już dzisiaj Celtowie udadzą się małego i przez laty zapomnianego Milwaukee, aby rozegrać spotkanie z Bucks. Podopieczni Doca Rviersa wygrali 4 spotkania z rzędu i wcale nie mają zamiaru na tym poprzestać. Drużyna Kozłów niegdyś kompletnie zapomniana przez stacje telewizyjne okazuje się być jedną z rewelacji trwającego sezonu. Jeden z najlepszych debiutantów Brandon Jennings, klasowy center, Australijczyk Andrew Bogut, czy pozyskany niedawno z Chicago Bulls w wymianie za Hakima Warricka Josn Salomons to nazwiska, które mogą sprawić wiele problemów dzisiejszej nocy.
09 Mar 2010 by Ksero

Michael Finley: Chodzimy tymi samymi szlakami!
To już oficjalna wiadomość, że do kadry Bostonu Celtics dołączył Michael Finley. W pierwszym wywiadzie, jakiego udzielił mediom wypowiadał się na temat miasta i atmosfery w drużynie. Ciekawym faktem są słowa wypowiadane przez weterana boisk NBA. Powiedział on, że wzorem dla jego gry jest... Doc Rivers. Jednak nie pod względem gry, lecz profesjonalizmu pod jakim do niej podchodził.
08 Mar 2010 by Jakob

4 zwycięstwo z rzędu!
Boston Celtics nie bez problemów poradzili sobie dzisiejszej nocy z Washingotn Wizards. Wygrywając 86-83 powiększyli swój streak do W4, co nie udało im się od grudnia ubiegłego roku. Ojcem zwycięstwa był Ray Allen, który rzucił 25 punktów, a w tzw. crunch time trafił dwa ważne rzuty za 3 punkty. Gospodarze zanotowali aż 17 strat i zaledwie 15 asyst, co przy średniej powyżej 20 wydaje się być marnym osiągnięciem. W barwach Celtics nie zadebiutował dziś Michael Finley.
08 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: Washington Wizards - Boston Celtics
Dzisiaj o godzinie 2:00 czasu polskiego Celtowie będą mogli powiększyć swój streak do W4, co nie udało im się od połowy grudnia ubiegłego roku. Do TD Garden przyjadą Czarodzieje z Waszyngtonu. To spotkanie najprawdopodobniej będzie debiutem nowego gracza zawodnika Celtics, weterana Michaela Finleya. W pierwszym spotkaniu pomiędzy dwoma drużynami Celtowie prowadzili po połowie 16 punktami, jednak mecz zakończył się rezultatem 104-102. W kolejnym, Celtowie wygrali dzięki perfekcyjnie zagranej ostatniej kwarcie. O tym czy i to spotkanie będzie wyrównane, przekonamy się już dzisiejszej nocy.
07 Mar 2010 by Ksero

Landry odesłany do D-League
Marcus Landry, jeden z dwóch zawodników pozyskanych niedawno przez Boston Celtics w wymianie z New York Knicks został dzisiaj odesłany na zaplecze NBA do D-League, w której będzie występował w barwach Maine Red Claws. 24-letni skrzydłowy nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w rotacji "Koniczynek" i do tej pory tylko raz pojawił się na parkiecie ze swoimi nowymi kolegami. Miało to miejsce 25 lutego kiedy Celtics podejmowali Cleveland Cavaliers. Landry na parkiecie przebywał 2 minuty i 50 sekund w tym czasie zdołał oddać dwa rzuty za "3", ale oba nie znalazły drogi do kosza.
06 Mar 2010 by kamilinho

Celtowie ogrywają Sixers w Wachovia Center!
Po swoje 3 zwycięstwo z rzędu sięgnęli koszykarze Boston Celtics. Po dobrej drugiej kwarcie wyszli na prowadzenie i spokojnie, czasami aż za spokojnie, kontrolowali przebieg spotkania. Bardzo dobry mecz rozegrali Rajon Rondo oraz Kevin Garnett, którzy byli ewidentnymi liderami drużyny z Bean Town. Długo na parkiecie przebywała ławka rezerwowych, dzięki czemu starterzy Celtics powinni być bardziej wypoczęci na okres play-offów. Goście wygrali 3 kwarty, a spotkanie zakończyło się wynikiem 96-86.
06 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Na kolejny sweep nie ma co liczyć - z Phillą w tym sezonie mamy bilans 2-1. Każdy pamięta mecz, którym Sixers przerwali piękną serią wygranych Celtów. Przerwał Elton Brand, który trafił game-winnera. Można powiedzieć, że od tego meczu zaczął się kryzys Celtów, a od 19 grudnia Celtom nie gra się już tak lekko jak wcześniej. Bostończycy na pewno będą chcieli rewanżu za tamto spotkanie - okazja już dziś o 1:00 czasu polskiego!
05 Mar 2010 by Timi

Nieoficjalnie: Finley nowym Celtem !
Najprawdopodobniej dzień przed swoimi 37 urodzinami Michael Finley podpisze kontrakt z Boston Celtics i jeszcze dziś wzmocni ekipę 17-krotnych mistrzów NBA ! Już od kilku dni mówiło się o takiej ewentualności, a od wczorajszego wieczora możemy być już tego prawie pewni. Jak poinformowało ESPN Finley dzisiaj przyjedzie do Bostonu i podpiszę umowę z "Koniczynkami".
05 Mar 2010 by kamilinho

Bobcats pokonani!
Kolejny świetny mecz Robinsona, świeżo wyglądający Pierce, Garnett znowu tytanem defenywy (4 bloki i 2 przechwyty), zespołowa gra (27 asyst) i wysoka, 62% skuteczność z dystanu. Celtowie przeciwko jednej z najlepszych defensyw rzucili aż 104 punkty, tracąc tylko 80, dzięki czemu wygrali 3 mecz z Bobcats i 8 spotkanie back-to-back w sezonie. Gospodarze z miejsca objęli prowadzenie, które skrupulatnie powiększali w drugiej połowie. Bostończykom nie udało się wrócić na 3 miejsce w tabeli EC, Atlanta Hawks dalej ma na swoim koncie ma o jedno zwycięstwo więcej. Mimo tego, Boston Celtics, jak dobrze was znowu widzieć!
04 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: Boston Celtics - Charlotte Bobcats
Dziś kolejny mecz rozegrają Boston Celtics. Będzie to mecz back-to-back po wygranym spotkaniu w Detroit. Bobcats to drużyna, którą niedawno przejął Michael Jordan. Obecnie z bilansem 28-30 zajmuje 9 miejsce w Konferencji Wschodniej i nadal ma szanse na playoffy. Na wyjazdach przegrali 22 z 30 meczy wygrywając tylko 8. W tym sezonie dwukrotnie spotykali się z Celtami - dwukrotnie przegrali. Jak będzie tym razem?
03 Mar 2010 by Timi

Ważne zwycięstwo w Detroit!
Po świetnie zagranej ostatniej kwarcie Celtowie skromnie pokonali w bardzo wyrównanym meczu Detroit Pistons 105-100. Doc Rivers wykorzystał praktycznie wszystkich zawodników, a aż 6 z nich zanotowało dwucyfrowe zdobycze punktowe. Najlepszy mecz w barwach Celtics rozegrał Nate Robinson, który trafił 4 z oddanych 5 rzutów dystansowych, kolejne double-duoble do swojej kolekcji dołożył Rajon Rondo. W spotkaniu nie zagrał Kendrick Perkins, a jego miejsce zajął Rasheed Wallace. Kolejne spotkanie z Bobcats już dzisiejszej nocy.
03 Mar 2010 by Ksero

Celtics zainteresowani Michaelem Finley'em
Zza oceanu docierają do nas bardzo ciekawe informacje. Podobno Celtics chcą wykorzystać dwa wolne miejsca pozostające w składzie i wzmocnić się przed najbliższymi play-offami. Najczęściej wymieniane nazwiska to Michael Finley i Tony Battie. Więcej mówi się o pozyskaniu Finleya. 37-letni skrzydłowy zagrał w tym sezonie w 25 spotkaniach, notując średnio 3.9 pkt, 1.5 zbiórki oraz 0.8 asysty w około 16 min. Doszedł do porozumienia z władzami Spurs i kontrakt rozwiązano. Teraz szuka zespołu, któremu mógłby pomóc w wywalczeniu mistrzostwa, według plotek najbliżej mu do Celtics.
02 Mar 2010 by Ksero

Zapowiedź: Boston Celtics - Detroit Pistons
Jeszcze przed sezonem w gronie drużyn, które mogą nieźle namieszać na Wschodzie, Detroit Pistons byli wymieniani jednym tchem razem z Cavs, Magic, Celtics czy Hawks. Rzeczywistość okazała się być brutalniejsza niż wszystkim się wydawało. Bilans 21-38, 12 miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej i wielkie rozczarowania, pod takimi hasłami mija ten sezon dla graczy Tłoków. Zimny prysznic (czyt. fatalna porażka w spotkaniu z Nets) powinien motywująco podziałać na podopiecznych Doca Riversa, którzy niestety z każdym tygodniem dają powody do wykreślenia ich z grona faworytów do mistrzowskiego tytułu.

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)