Zapowiedź: Boston Celtics - Atlanta Hawks
Po świetnym meczu w San Antonio Celtics udali się dzisiaj do Atlanty, gdzie zmierzą się z miejscowymi Hawks. Każde zwycięstwo jest teraz ważne, gdyż różnica w bilansie zarówno z pierwszymi Chicago Bulls, jak i trzecimi Miami Heat jest bardzo niewielka. Jastrzębie mają natomiast stabilną sytuację na piątym miejscu, z niewielkimi szansami na dogonienie Orlando Magic, ale także z niewielkim ryzykiem bycia prześcigniętym przez Philadelphię 76ers.

Bilans Atlanty wynosi 43-32 - do Magic brakuje im czterech zwycięstw, a nad 76ers mają dokładnie taką samą przewagę. Drużyna, która latem wydała ogromne pieniądze aby zakontraktować Joe Johnsona ma pewne miejsce w playoffs, ale nawet awans do drugiej rundy byłby niespodzianką. Hawks grają w ostatnim czasie bardzo przewidywalnie - nie mają ani zaskakujących zwycięstw nad drużynami ze ścisłej czołówki, ani porażek ze słabeuszami.W dwóch tegorocznych spotkaniach obydwu ekip dwa razy tryumfowali Celtowie. W pierwszym, rozgrywanym jeszcze w listopadzie, o dziwo Boston całkowicie zniszczył Atlantę na deskach - zbiórka została wygrana 50-30. Dobra gra Shaq'a, Garnetta oraz Rondo zapewniła sporą wygraną 99-76. W drugim C's dali przykład gry zespołowej i aż sześciu zawodników odnotowało przynajmniej dwucyfrową zdobycz punktową - sam mecz skończył się wynikiem 102-90. 26 punktów dla przeciwników zdobył Marvin Williams. Joe Johnson w drugim spotkaniu nie wystąpił w ogóle, a w pierwszym zdobył zaledwie 6 oczek - słaby wynik, jak na gracza który otrzymuje tak wielkie pieniądze. W dniu dzisiejszym z pewnością będzie chciał to sobie odbić.

Boston Celtics - Atlanta Hawks już dzisiaj o 02:00.
01 Apr 2011 by Larry
2 komentarzy
          by jared @ 02 Apr 2011 12:41 am
Gramy bez Kristica więc jestem spokojniejszy ^^

by Neithan @ 01 Apr 2011 10:05 pm
Zrewanżować się za zeszłoroczny RS! :)

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik