Konkurs: Celtics w playoffs! Pytanie nr 1

Miło nam poinformować, że wraz z serwisem kulturopolis.pl organizujemy konkurs dotyczący bostońskich Celtów w playoffs. Więcej szczegółów w rozwinięciu!

Konkurs polega na tym, aby jak najszybciej udzielić poprawnej odpowiedzi na zamieszczone przez nas pytania. Pytania będą pojawiać się w dniu meczów Celtów (o różnych porach), a będzie ich 3. Tutaj mała zmiana: pytania nie będą pojawiać się przy dwóch kolejnych meczach (tj. piątek i niedziela), ale przedłużymy konkurs i drugie pytanie ukaże się w niedzielę, a trzecie podczas drugiej rundy (jeśli oczywiście Celtowie awansują) lub pod koniec obecnej serii.

Główną nagrodą, dla trzech najlepszych osób, są trzy komplety MVP (numery: marcowy, kwietniowy oraz nowy-majowy). Osoba, która jako pierwsza odpowie na pytanie konkursowe danego dnia zgarnia nagrodę i automatycznie nie bierze udziału w dalszej zabawie. Aby sprawdzić kto wygrał wystarczy następnego dnia ponownie zajrzeć w news z pytaniem, gdzie znajdować się będzie (w godzinach popołudniowych) nick zwycięzcy.

Pytanie pierwsze brzmi:
Ile ogółem punktów zdobyli mistrzowscy Celtics podczas playoffs 1974?

Jako pierwszy poprawną odpowiedź (1844 punktów) wysłał: Key i to on wygrywa pierwszy komplet MVP - gratulujemy! Sponsorem nagród jest:

19 Apr 2011 by Timi
17 komentarzy
          by Key @ 20 Apr 2011 04:21 pm
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
Jakies namairy gdzies przeslac czy cos?:P

by amj @ 20 Apr 2011 01:32 am
Spóźniłem się 'trochę'. Wcześniej wchodziłem na stronę ale nie zauważyłem newsa :/ Ale chyba nic nie szkodzi wysłać ostatni odpowiedzi wink Fajnie, że konkurs się pojawił. Dzięki! Tym bardziej, że nie mam tych numerów, a baaardzo się przydadzą.

by Key @ 19 Apr 2011 09:44 pm
No to teraz na bank konkurs bedzie na wieczór :D
Inna sprawa że ja bym chetnie sobie wygrał bo ostatnio zostawilem kumpla MVP (z zeszlego miesiaca) ktore pozyczyl mi zanim sam przeczytal w taxie,a w sklepach juz nie ma ;] I juz wczoraj mialem zamawiać mu ten poprzedni numer ale zapomnialem, wchodze na ta strone a tu taka akcja :D hahahahha

by TheAnswer @ 19 Apr 2011 09:41 pm
Ja nie krytykuje nagród tylko staram się odpowiedzieć na zarzuty "że konkurs jest dla nolife'ów". Wg mnie konkurs jest dobry, w zeszłym roku zanim się zorientowałem to było już po trzech pytaniach i zrezygnowałem. A teraz przynajmniej jest powód żeby pogrzebać w sieci za odpowiedzią i trochę porywalizować xD

by Damien @ 19 Apr 2011 09:24 pm
Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły na konkursy na stronie, albo chcecie zasponsorować nagrody, jesteśmy otwarci na propozycje. Najłatwiej jest krytykować.

by Pride @ 19 Apr 2011 09:16 pm
Dokładnie. Szanse ma ten kto siedzi cały czas przed komputerem...

by Timi @ 19 Apr 2011 09:12 pm
TheAnswer ma rację - konkurs jest prosty i niedługi, więc po co bawić się w niewiadomoco? wiadomo, że zasada 'kto pierwszy, ten lepszy' nie jest sprawiedliwa, ale każdy ma trzy szanse :) poza tym nie wszystkie pytania pojawić się będą o tej samej godzinie.

a jeśli chodzi o samo pytanie - wystarczy poszukać, nie trzeba nawet liczyć wszystkich spotkań.

Rok temu był poważniejszy konkurs, ale po pierwsze frekwencja była niska, a po drugie ten, kto nie zaczął od pierwszego pytania nie miał już praktycznie szans na zwycięstwo. Dlatego tym razem zdecydowaliśmy się na tego typu konkurs.

by Pride @ 19 Apr 2011 09:10 pm
Dokładnie. Szanse ma ten kto siedzi cały czas przed komputerem...

by TheAnswer @ 19 Apr 2011 09:05 pm
Kurna lamentujecie jakby do wygrania był tu co najmniej samochód, a wygrana to trzy numery MVP z informacjami, które również znajdziecie u wuja Google i plakatami, w których raz znalazł się plakat Celtów z badziewnym układem graficznym :P

by Pride @ 19 Apr 2011 09:03 pm
Dokładnie. Szanse ma ten kto siedzi cały czas przed komputerem...

by TheAnswer @ 19 Apr 2011 09:02 pm
A tam, chodzi o zabawę przecież! :) Jakby pytania były z kosmosu to nikt w kosmosie informacji nie znajdzie xD

by Neithan @ 19 Apr 2011 09:00 pm
Pytanie nie jest trudne :) Ale zasada 'kto pierwszy ten lepszy' oznacza, że konkurs jest dla 'nolife'ów' czatujących na pytanie. Niektórzy mają pracę, rodzinę i inne zajęcia :)

by baron @ 19 Apr 2011 07:37 pm
Tego typu pytanie to głupota, no bez jaj kto wie takie rzeczy.Wygrywa więc ten kto szybciej sprawdził i policzył a nie ten kto ma wiedzę. Dla mnie pytanie do niczego.

by LeSlaW @ 19 Apr 2011 07:32 pm
Co prawda MVP mam, ale i tak się pobawię :P

by jared @ 19 Apr 2011 06:14 pm
wybacz... czytałem jednym okiem i liczyłem punkty drugim okiem ^^ i nie zauważyłem tego wpisu

by Damien @ 19 Apr 2011 06:04 pm
wszystko jest w newsie napisane ;)

by jared @ 19 Apr 2011 05:35 pm
hmm a co można wygrać?

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik