Koszulki już są!
Tak, tak. Nareszcie. Dostępne są już koszulki z nadrukiem, o których wspominaliśmy ponad miesiąc temu. Tak jak pisaliśmy - zapewniamy zrealizowanie całego projektu koszulki: od przygotowania grafiki, przez zakupu materiałów w hurtowni, dostarczenie do firmy robiącej nadruk i wysyłce do klienta. To wszystko już za nami, a teraz koszulki są dostępne do kupienia. Wszystkich chętnych zapraszamy pod ten link, gdzie bez problemu możecie je kupić!
28 Jun 2011 by Timi

Rookies zaprezentowani!

#12 oraz #55 to numery, jakie w przyszłym sezonie nosić będą JaJuan Johnson oraz E'Twaun Moore. Johnson swój wybór wyjaśnił... mamą. "Nie było wiele do decydowania. Ale ważnym powodem, dla którego wybrałem #12 jest moja mama, ponieważ kiedyś grała z dwunastką. Nie mogłem wziąć #25 (z tym numerem JaJuan grał w Purdue), więc pomyślałem o dwunastce." powiedział Johnson. Morre z kolei wybrał pięćdziesiąt pięć z powodu Jasona Williamsa. "Wybrałem #55, to motywacja. Dorastając, nosiłem #55. Kiedyś lubiłem Jasona Williamsa - 'White Chocolate' - lubiłem, w jaki sposób podawał, więc nosiłem też #55 kiedy byłem młodszy." wyjaśnił... 55 numer tegorocznego draftu.
27 Jun 2011 by Timi

The Boston Boilermakers!

JaJuan Johnson oraz E'Twaun Moore, obaj z uczelni Purdue (gracze określani mianem Boilermakers) zostali wczorajszej nocy nowymi graczami bostońskich Celtów. Oba wybory - na papierze - prezentują się bardzo dobrze. JaJuan to bardzo utalentowany, atletyczny (niektórzy uważają, że jeden z najbardziej atletycznych graczy w całym drafcie) podkoszowy. Czyli ktoś, kogo Celtics potrzebowali. E'Twaun to z kolei swingman, wiedzący jak punktować.
24 Jun 2011 by Timi

Celtics mogą wytrejdować pick!
Boston Celtics mogą chcieć wytransferować swój 25 pick za młodego, podkoszowego zawodnika. Celtics są otwarci na propozycję, jeśli tylko dostaną w zamian młodego, dobrego zawodnika. Boston ma ponad 2,4$ mln trade exception, który pozwala im pozyskać zawodnika, bez wydawania niczego prócz picka. SI.com podaje nazwiska zawodników, którymi Celtics mogą być potencjalnie zainteresowani: Jason Thompson, Lou Amundson, Anthony Tolliver, Josh McRoberts, Semih Erden, Ryan Hollins oraz wielu innych. Gdyby jednak nic z tego nie wyszło, głównymi kandydatami do wyboru są Jimmy Butler z Marquette lub Reggie Jackson z bostońskiego college'u. Draft dziś w nocy 1:00.
23 Jun 2011 by Timi

Celtics niezainteresowani Smithem?
Wczoraj, gdy pojawiła się informacja o tym, że Josh Smith jest zainteresowany grą w Bostonie, pojawiły się także spekulacje odnośnie transferu Smitha i tego, jak miałby on wyglądać. Hawks chcieliby w zamian doświadczonych graczy, więc Celtics mogliby próbować wymieniając choćby Garnetta lub Allena. Jednak - jak się dowiadujemy - Celtics (jak na razie) w ogóle nie są zainteresowani Smithem i nie prowadzili do tej pory żadnych rozmów na jego temat.
22 Jun 2011 by Timi

Flashback #2: 18 czerwiec 2008

Przed nami drugi flashback. Ta data będzie się pojawiała naprawdę często. A to dlatego, że 18 czerwiec 2008 roku to najpiękniejszy dzień w nowożytnej historii Celtów. To wtedy Boston odzyskał tytuł mistrzów NBA, a tego dnia mieliśmy wiele wspaniałych chwil.
22 Jun 2011 by Timi

Okiem kibica: Whatever my team needs, that's what I do...
....czyli odpowiedź na pytanie, dlaczego Rondo musi pozostać w zespole.
19 Jun 2011 by KiTt

Przegląd wolnych agentów

Skupiłem się - w większości - na gracza podkoszowych, bo tacy są najbardziej potrzebni w Bostonie. W obliczu zakończenia kariery przez Shaqa oraz odejścia Krstica zostaliśmy z jednym nominalnym centrem (JO). Poniższa lista zawiera 14 nazwisk zawodników, którzy będą dostępni w nadchodzącym okienku transferowym (jeśli takowe będzie...), a którymi Celtics mogą być zainteresowani.
17 Jun 2011 by Timi

Flashback #1: 23 maj 2010

Zaczynamy nową serię - Flashback. Jednak na początek składamy wielkie gratulacje dla Dallas Mavericks. A teraz do rzeczy - flashback będzie pojawiał się co kilka dni i za każdym razem będzie przypominał niezwykłe momenty/wydarzenia/akcje, które przeżywaliśmy oglądając Celtów. Pojawiać będą się także najważniejsze momenty w historii Celtics. Do nich dołączał będę krótki, a czasem trochę dłuższy opis, tak aby jak najlepiej przypomnieć sobie to, co wtedy mogliśmy odczuwać. Zaczynamy!
14 Jun 2011 by Timi

Daniels wróci w przyszłym sezonie?
Marquis Daniels, jeden z najlepszych zadaniowców, jacy na przestrzeni ostatnich paru lat reprezentowali klub z Bostonu ma zamiar powrócić do gry już w przyszłym sezonie. Zawodnik, który 6 lutego odniósł bardzo groźną kontuzję kręgów szyjnych w spotkaniu Celtics vs Magic po zderzeniu z Gilbertem Arenasem, czuje się coraz lepiej i nie ukrywa, że jego celem jest powrót do pełnej formy. Co więcej, Quisy twierdzi, że klubem, którego chciałby wspomóc są właśnie Koniczynki.
10 Jun 2011 by Ksero

Krstic odchodzi do CSKA Moskwa
Nenad Krstic, który ostatnie parę miesięcy spędził w Bostonie postanowił na chwilę obecną zakończyć karierę w NBA i powrócić na stary kontynent. 28-letni zawodnik podpisze kontrakt z rosyjskim CSKA Moskwa, klubem, który interesował się nim już od dawna. Nenad zarobi 6 milionów Euro przez kolejne 2 sezony, będąc bliżej swojej rodziny i bliskich. Jest to pierwszy wolny agent Celtów, który opuścił Boston.
09 Jun 2011 by Ksero

Allen wykorzystuje opcję zawodnika!

Świetne informacje dobiegają z USA - Ray Allen wykorzystał opcję zawodnika w swoim kontrakcie i powróci do Bostonu w przyszłym sezonie. Jest to bardzo dobra informacja, bo Allen - mimo 36 lat na karku - dopiero co zakończył jeden z najlepszych sezonów w karierze, nadal będąc "hot" na łuku i półdystansie - dowodem tego są carrer-highs 49,1% z gry oraz 44,4% za trzy. Po raz 10 zagrał też w All-Star Game. Zeszły sezon był dla niego wyjątkowy także ze względu na pobicie rekordu wszech-czasów w ilości trafionych trójek. Ray w przyszłym sezonie zarobi 10$ mln dolarów. Co prawda Boston potrzebuje świeżej, nowej krwi w zespole, jednak miejmy nadzieje, że nie kosztem SugarRaya, który nadal jest niesamowicie produktywny.
07 Jun 2011 by Timi

Nikola Vucevic trenuje z Celtami
Wielkimi krokami zbliża się do nas kolejny draft. Z wielu plotek i artykułów, a także typów na nba.com możemy przewidywać, że Celtowie będą szukali świeżej krwi pod koszami, kogoś kto wypełni swoim wzrostem i zdrowymi kolanami lukę m. in. po Shaqu. Jednym z najbardziej utalentowanych wysokich zawodników, którzy przystąpili do draftu jest center USC Trojans, Nikola Vucevic, który wczoraj trenował razem z innymi zawodnikami w Waltham.
07 Jun 2011 by Ksero

Shaq zakończył karierę...

Jeden z najbardziej dominujących zawodników w historii NBA, wielki gracz, showman i biznesmen, Shaquille O'Neal w wieku 39 lat zdecydował się przejść na koszykarską emeryturę. Ta wiadomość nikogo nie zaskoczyła, ale zasmuciła z pewnością wielu fanów NBA...
02 Jun 2011 by Ksero

Free agents 2011

Sezon w NBA wszedł w najważniejsze - Finals. Dla Celtów sezon zakończył się dość szybko, dlatego szybciej można też rozpocząć spekulacje nt. nadchodzącego lata. Do tego dochodzi także lockout i niepewna sytuacja kolejnego sezonu...
01 Jun 2011 by Timi

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik