Kontuzje, urazy…
Po zamieszaniu dotyczącym urazu Kendricka Perkinsa, Danny Ainge w końcu podał do opinii publicznej informację o tym, co tak naprawdę stało się centrowi Celtics. Perkins najprawdopodobniej ma zerwane wiązadło krzyżowe przednie. GM Celtics poinformował także, że kontuzji nabawił się nowy Celt, Avery Bradley, jednak w jego przypadku jest to "tylko" skręcona kostka.

Wiadome jest, że w niedalekiej przyszłości Kendricka czeka operacja. Nie wiadomo ile trwać będzie rekonwalescencja i powrót Perkinsa do jakiejkolwiek dyspozycji, nie mówiąc już o dyspozycji z tegorocznych rozgrywek posezonowych. Oficjalnie podaje się do informacji, że opuści on część sezonu 2010/2011.

Danny Ainge powiedział, że będą zwlekać z decyzją o operacji, dopóki nie będą wiadome wszystkie szczegóły. Natomiast Doc Rivers stwierdził, że Perkins może wrócić do gry dopiero za rok, ponieważ sam Doc miał taki uraz i właśnie tyle czasu zajęła mu rehabilitacja.

GM Celtics poinformował także, że zabiegowi artroskopowemu zostanie poddany Avery Bradley, aby wyleczyć kontuzję kostki. Niestety nie ujrzymy go w Orlando PSL, jednak będzie gotowy na obóz treningowy.
26 Jun 2010 by Ksero
2 komentarzy
          by Przem @ 27 Jun 2010 12:24 pm
Dlatego tez moja wczesniejsza propozycja z Shaqiem w Celtics na pewno nie jest glupia. BBD i Shaq zamiennie po pol meczu.

by piotrP @ 26 Jun 2010 01:34 pm
No zobaczymy kiedy Perk będzie w pełni sprawny. Władze Celtics muszą zacząć myśleć nad ściągnięciem Centra, bo Sheed zakończył karierę, a Perkins może nie grać przez pół sezonu, a może (nie daj Boże) przez cały sezon. Avery nie zagra na Orlando Pro Summer League. Szkoda ich, ale w sporcie może się wszystko wydarzyć.
!!!GO CELTICS!!!

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik