Damion James na treningu Celtics!
Sezon już dawno się zakończył, a większość z nas zdążyła już ochłonąć po niezbyt szczęśliwie zakończonych finałach. Wielkimi krokami zbliża się draft, który odbędzie się już jutrzejszej nocy o godzinie 1:00 czasu polskiego. Celtowie nie marnują czasu. Wczoraj w Waltham, gdzie Koniczynki mają zwyczaj mieć swoje treningi, pod bacznym okiem trenerów i skautów, ćwiczył jeden z kandydatów do Celtics, skrzydłowy z uczelni TEXAS, Damion James.

James wywarł na trenerach bardzo pozytywne wrażenie, szczególnie imponując swoją wszechstronnością. W ostatnich rozgrywkach zdobywał ponad 18 punktów i 10 zbiórek na mecz, co przy pozycji niskiego skrzydłowego i wzroście 201 cm jest bardzo imponujące. Mówiono głośno o tym, że ten 23-letni doświadczony zawodnik jest już gotowy do gry w NBA. Doświadczenia i pewności siebie nabierał przez 4 lata grając w zespole Longhorns.

Przy okazji zbliżającego się draftu odsyłam do moich przemyśleń o tym kogo C’s mogą i powinni wybrać:

Draft 2010: Przewidywania

Oraz do przemyśleń redaktorów z Boston Globe:

Celtics and the 2010 Draft
23 Jun 2010 by Ksero
1 komentarzy
          by Ksero @ 23 Jun 2010 07:28 pm
Byłbym szczęśliwy gdyby on albo James Anderson trafił do Celtics. Gość nam dostarczy sporo atletyzmu, zbiórek i wszechstronności, której czasami nam w RS 09/10 brakowało.

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik