Tony i Ray zostaną w Celtics ?
Niedawno pisaliśmy o przyszłości w Celtics Nate'a Robinsona i Marquisa Danielsa teraz przyszedł czas na dwóch Allenów - Ray'a i Tony'ego. Tego pierwszego przed sezonem chciano wytransferować do Kings, ale obecnie stanowisko Danny'ego Ainge zmieniło się i będzie on chciał zaproponować byłej gwieździe m.in Seattle Supersonics nowy kontrakt opiewający na około 6-7 milionów dolarów czyli pełne MLE.

"Sugar Ray" będzie w lecie niezastrzeżonym wolnym agentem i będzie mógł podpisać kontrakt z dowolną drużyną. Wszystko jednak wskazuje na to, że pozostanie w Bostonie. Będzie musiał się jednak pogodzić ze znaczną obniżką wynagrodzenia gdyż w tym roku zarabiał ponad 19 mln dolarów. Podobnie zresztą może być z Paulem Pierce'm, który ma na przyszły sezon tzw. "Player Option", ale mówi się, że może z niego zrezygnować i podpisać z "Koniczynkami" nowy, niższy kontrakt.

Oprócz wyżej wymienionej dwójki niezastrzeżonym wolnym agentem będzie także Tony Allen. Zawodnik, który w Bostonie gra już 6 lat był wiele razy skreślany i już przynajmniej kilka razy odchodził z zespołu, żeby pod koniec okienka podpisywać nową umową. Wydaję się, że w tym roku nie będzie musiał czekać do końca. Obecne rozgrywki są dla niego bardzo udane. Wywalczył sobie miejsce w rotacji przed Danielsem, Robinsonem i Finley'em i wykręca naprawdę niezłe statystyki. Zresztą jak sam mówi bardzo chce zostać w Beantown.

-Chcę tu zostać. To jest zdecydowanie miejsce, w którym chcę być. Moje negocjacje rozpoczną się najpierw z Celtics. Oni jeszcze ze mną nie rozmawiali, ale jestem pewny, że widzą moją chęć pozostania tutaj - powiedział.
13 Jun 2010 by kamilinho
0 komentarzy
          ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik