Rasheed bliski pierwszego zawieszenia!
Słynący z różnych wybryków Rasheed Wallace jest bliski zdobycia 7 fauli technicznych. Dla nie wtajemniczonych, przekazuję informację, że po zdobyciu 7 fauli technicznych, władze NBA zawieszają gracza na jedno spotkanie. Nieszczęście Celtics polega na fakcie, iż Wallace wchodzący z ławki wnosi dużo potrzebnej świeżości. Z pewnością brak tego zawodnika odbiłby się na grze "Koniczynek".

W ostatnim meczu te serii w Bostonie dwaj gracze z ławki zaliczyli po tzw. "techniku". Pierwszym jest oczywiście Rasheed Wallace, a kolejnym Nate Robinson.

"Niestety to jest chyba najbardziej emocjonalna grupa graczy w lidze. Gdy na parkiecie znajdują się Tony, Nate Robinson i Rasheed nigdy nie możesz być pewny co się zaraz stanie." - tak podsumował wybryki graczy C's trener Doc Rivers.

"Jedyne co mi się nie podobało w tym meczu to technika graczy. Grali zbyt chaotycznie." - dodał Doc.

Wallace otrzymał upomnienie techniczne po incydencie z czwartej kwarty. Po faulu na Kobe Bryancie, Sheed wygwizdał sędziego, który bez precedensów odgwizdał faul techniczny na konto Wallace'a.

"Mam nadzieję, że liga odwoła faul dla Rasheeda. Nie wiedziałem co on robił, gdy sędzia gwizdał technicznego." - to kolejna wypowiedź trenera Riversa.

Na koniec wypiszę trochę moich refleksji na ten temat. Rasheed zdecydowanie byłby stratą dla kadry Celtics. W kadrze jest jeszcze Shelden Williams, ale to nie jest zawodnik, który mógłby zagrać chociażby 10 minut w finale Playoffs. Mam nadzieję, że mimo wszystko Sheed będzie mógł grać w tych PO do końca.
11 Jun 2010 by Jakob
6 komentarzy
          by Kamilinho @ 13 Jun 2010 07:56 pm
same PO :)

by Stevie @ 13 Jun 2010 02:00 pm
7 technicznych, ale liczymy same playoff'y? czy sezon tez?

by Andrzejjj @ 12 Jun 2010 03:02 pm
ogromna strata by to byla dla Celtow. sheed duzo daje wchodzac z lawki. Rzuca wazne trojki, nawet jesli to jest jedna w meczu.

by Ksero @ 12 Jun 2010 02:21 pm
No ale tez gwizdali na nim faule, pierwszy co Gasol sie poslizgnal, drugi co mu czysto zbil pilke i trzeci co zablokowal Bryanta w q4, tam nie bylo zadnych fauli, mial prawo sie zdenerwowac.

by jared @ 11 Jun 2010 05:07 pm
umowmy sie ze on wciaz gra a to jego 2nd technik w przeciagu 4 meczy wiec jak wezmie na wstrzymanie podobnie jak perkins powinien dac rade nawet 3 mecze wytrzymac.

by bostoniarz @ 11 Jun 2010 02:40 pm
rżnac go w dupe ;d;d

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik