Terminarz ogłoszony!
Dzisiaj w nocy czasu polskiego NBA ujawniła terminarz na sezon 2012/13. Nas interesuje oczywiście rozkład spotkań Celtów. Jak już wiedzieliśmy wcześniej Celtics sezon rozpoczną 30. października w Miami i równocześnie będzie to pierwsze spotkanie w sezonie. Kolejne warte uwagi daty to: otwarcie sezonu w domu 2. listopada meczem z Bucks, świąteczne spotkanie z Nets, pierwszy powrót Ray'a Allena do Bostonu (27. stycznia 2013), spotkanie z największymi rywalami - Los Angeles Lakers - w Ogródku, 7. lutego oraz ostatnie spotkanie sezonu regularnego dla Celtics, które odbędzie się 17. kwietnia w Toronto. Pełny terminarz do zobaczenia tutaj, a niedługo także i u nas na stronie.
27 Jul 2012 by Timi
2 komentarzy
          



by Mick91 @ 28 Jul 2012 07:39 pm
Trochę irytują mnie w terminarzu te mecze jeden po drugim z tym samym zespołem. Już na początku 2x z Wizards. Na inaugurację z Heat, z czego się bardzo cieszę. Jeszcze bardziej ciekaw jestem ich wizyty w Ogródku. Oby fani nie wygwizdali czasem RA ;D

by knight17 @ 27 Jul 2012 03:57 pm
fajnie że z Miami mecz otwarcia - liczę że wygramy i utrzemy im nochale juz na wstepie ;-)

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik