Jeff Green oficjalnie Celtem!
Po wielu tygodniach oczekiwań Jeff Green w końcu mógł złozyć podpis pod swoim kontraktem. Jeff został przedstawiony na konferencji prasowej jako zawodnik Celtów już jakiś czas temu, jednak papierowa robota i mnogość przepisów CBA spowodowała iż musiał on czekać aż tak długo. To świetna wiadomość, bowiem Jeff razem z Jaredem Sullingerem i Jasonem Terry'm będą stanowić o sile ławki rezerwowych C's.
23 Aug 2012 by Ksero
6 komentarzy
          by Larry @ 29 Aug 2012 01:40 pm
@Zelur
Nie, amnestii można użyć tylko na graczach, który mieli kontrakty przed podpisaniem nowej umowy między ligą a związkiem graczy.

by Leitos @ 27 Aug 2012 09:59 am
Danny zagrał w tym sezonie ryzykownie. Green po straconym sezonie i po problemach z sercem, Wilcox to samo, nie wiadomo jak się sprawdzą młodzi ( Sullinger, Melo itd), nie wiadomo czy Bradley wróci do formy, czy Collins będzie cokolwiek wnosił do gry. Każdy z tych elementów może być kluczem do mistrzostwa albo gwoździem do trumny.

To czy opłacało się dawać tyle pieniędzy Greenowi to się okaże już w październiku ale jeśli myślimy o mistrzostwie to podpisanie go za tą kasę musi być strzałem w dziesiątkę.
Pożyjemy zobaczymy.

by Neithan @ 26 Aug 2012 10:19 pm
Powtórzę co kilka razy już napisałem. Green dla mnie jest puszką Pandory. W sezonie kiedy trafił do nas ani razu nie przekonał mnie, że warto było dla niego poświęcić Perka (i być może kolejny występ w finale), ten sezon stracony przez serducho. Nic na czym mogę budować nadzieję, że dam nam na 3ce mocne wsparcie dla dziadka Pierce'a a w tle jednak poważne problemy zdrowotne. Na razie wszystko opiera się na potężnym kredycie zaufania.

by Zelur @ 26 Aug 2012 12:20 pm
za duzo, orientujecie sie może czy jesli green będzie kompletnym niewypałem to bedzie mozna uzyc na nim amnestii po sezonie?

by Leitos @ 26 Aug 2012 09:54 am
Zapomniałeś że jak wróci Bradley to będzie na ławce także Lee (albo Bradley)i oczywiście Wilcox i Dooling. Oni pokazali w tamtym sezonie że też potrafią wspomóc drożynę i dać dobre minuty.
Nie mogę się doczekać sezonu :)
A co do kasy to już tak nie przeżywaj. Ja myślę pozytywnie i w trakcie sezonu stwierdzisz czemu dali mu TYLKO tyle :D

by Moro @ 23 Aug 2012 09:29 pm
Wciaz nie wierze, ze dali mu az tyle...

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik