Stiemsma zaakceptował ofertę Timberwolves
Greg Stiemsma nie będzie w przyszłym sezonie biegał po parkietach w stroju Boston Celtics. Center zaakceptował ofertę Timberwolves, która najprawdopodobniej będzie na tyle wysoka, iż nie będą mogli jej wyrównać włodarze Koniczynek. Greg zagrał bardzo dobry pierwszy sezon w NBA i to dzięki występom w TD Garden znalazł się na ustach specjalistów i trenerów.

Stiemsma będzie teraz bliżej swojego rodzinnego stanu Wisconsin, co także miało znaczenie przy wyborze nowej drużyny. Nie znane są jeszcze detale dotyczące kontraktu, jednak najprawdopodobniej w pierwszym roku center zarobi około 3 miliony dolarów. Z całego serca dziękujemy za każdy blok, zbiórkę, wsad, punkt, czy wymuszony faul w ataku.

Powodzenia, Greg!
21 Jul 2012 by Ksero
2 komentarzy
          by Leitos @ 23 Jul 2012 02:36 pm
To ciekawe że rok temu nikt nie znał Grega i nikt mu nie chciał zapłacić ani dolara za grę w NBA, a teraz dają mu $3 mil. Szkoda go trochę ale nie będziemy mu blokować rozwoju kariery zostawiając go jako 3 centra drużyny.
Powodzenia Greg!!

by Neithan @ 22 Jul 2012 09:38 pm
Dobrze że nie poszedłeś do Heat :) Powodzenia Greg - potwierdzasz, że ciężka praca daje efekty.

ARCHIWUM

Trafiłeś do Archiwum X naszej strony, czyli do tekstów ze starej, tzw. czarnej odsłony, kiedy to w bostońskich koszulkach biegała jeszcze spora liczba zawodników z mistrzowskiego sezonu 2008, a my nazywaliśmy się celtics.e-nba.pl. Archiwum to zostało stworzone, by mieć wgląd we wszystkie wpisy z poprzedniej wersji strony (było ich dokładnie 943), a także we wszystkie komentarze napisane przez naszych użytkowników. Enjoy :)

2012

Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2011

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2010

Grudzień
Listopad
Pazdziernik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń

2009

Grudzień
Listopad
Pazdziernik