Edycja limitowana: II tura

Jako że zainteresowanie zeszłoroczną edycją limitowaną pojawiało się także już po zamknięciu zapisów, dobrym pomysłem po czasie jawi się wyjątkowo otwarcie II tury zapisów, szczególnie dla tych osób, które z jakiegoś powodu nie zdążyły/nie dały rady złożyć zamówienia w I turze. W związku z tym od tego momentu aż przez niespełna tydzień, do niedzieli, 9 czerwca, można zamawiać absolutnie unikatowe koszulki i bluzy.

Jedną z nowości i udogodnień jest możliwość złożenia zamówienia z płatnością przy odbiorze. Kolejną – większa liczba form dostawy, w związku z czym teraz odebrać paczkę można także w Paczkomacie InPost, ale także skorzystać z przesyłki kurierskiej. Istnieje także opcja wysyłki za granicę.

Wysoka jakość odzieży. Przy odpowiednim jej traktowaniu (zalecana temperatura prania: 30 stopni) wręcz gwarantem jest kilkuletnia trwałość. Skład wszystkich ubrań: 100% bawełna. Gramatura: koszulka – 200g, bluza klasyczna – 300g, bluza z kapturem – 320g. Jakość farb dobieranych do nakładania nadruku metodą sitodruku najwyższej możliwej jakości.

Ceny:

Koszulka – 55zł
Bluza klasyczna – 120zł
Bluza z kapturem – 135zł

W jaki sposób zamawiać ubrania?

Zamówienia należy składać mailowo na adres zapisyceltics@wp.pl. Dla ułatwienia w tytule wiadomości powinno być umieszczone imię i nazwisko osoby zamawiającej. Treść maila to z kolei miejsce na dane adresowe oraz informacje o zamawianej odzieży. Można to zrobić na przykład w ten sposób:

Marcin Michalak
Fioletowa 10/54
45-642 Nowy Targ
Numer telefonu: 857357326
Dostawa: InPost – Paczkomaty (NTA02A)

2 szt. projekt 1, rozmiar M
1 szt. projekt 4, rozmiar XXS
4 szt. projekt 10, rozmiar XXXL

W odpowiedzi na takiego maila zostaną wysłane wszystkie niezbędne informacje.

Dostawa:

InPost – Paczkomaty – 12zł
Przesyłka kurierska – 14zł
Przesyłka kurierska pobraniowa – 25zł
Przesyłka za granicę – 36zł

W przypadku opcji „Paczkomaty InPost” należy wybrać Paczkomat, do którego powędrować ma przesyłka. Można to zrobić tutaj: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat. Wystarczy podanie unikalnego identyfikatora przypisanego konkretnemu Paczkomatowi – np. „NTA02A”, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zamieścić pełną lokalizację.

W jaki sposób najlepiej wybrać rozmiar?

„Rozmiarówka” jest z grubsza zbliżona chociażby do wielu popularnych marek sieciowych – w większości przypadków wystarczy więc po prostu wybrać taki rozmiar odzieży, w jakim poruszamy się na co dzień. Nie jest to jednak doskonała opcja na dokonanie wyboru. Zalecany przez nas sposób pozwoli z dużą pewnością uniknąć wpadki związanej z nabyciem zbyt dużego lub małego ubrania. Mianowicie: proponujemy sięgnąć po swoją ulubioną bluzę lub koszulkę, położyć chociażby na łóżku, dokładnie zmierzyć w najdłuższych punktach (szerokość – najszerszy punkt pod pachami, wysokość – od najwyższego punktu na plecach) i porównać wymiary do zamieszczonej wyżej tabeli rozmiarów. W przypadku sporych wątpliwości zalecamy wybór mniejszego rozmiaru.

Akcja jest unikalna, co oznacza, że już po II turze nie będzie w przyszłości „dogrywek” i kolejnych produkcji tych samych projektów. To jedyny czas, kiedy można sięgnąć po konkretne koszulki i bluzy widniejące powyżej.

Wraz z podsumowaniem wszystkich zebranych zamówień następuje rozpoczęcie etapu produkcji, który potrwa od około 7 do 14 dni roboczych. W związku z tym wysyłki powinny być realizowane od około 17 czerwca (optymistyczny scenariusz) do 28 czerwca (maksymalnie). Odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości udzielane będą niezwłocznie poprzez maila: zapisyceltics@wp.pl.

Artykuł sponsorowany