Zapowiedź meczu 76ers – Celtics

Boston Celtics nie najlepiej rozpoczęli sezon w Konferencji Wschodniej notując dwie porażki. Najpierw w starciu z wicemistrzem ubiegłego sezonu, Cleveland Cavaliers (102:99), a następnie, dość niespodziewanie z Milwaukee Bucks (100:108). Teraz Celtowie będą mieli dobrą okazję do przełamania passy, choć rywal, z całą pewnością, nie należy do łatwych. Choć Philadelphia 76ers zakończyła zmagania w sezonie 2016/2017 na czternastym miejscu, wciąż jest to drużyna, której nie można lekceważyć, szczególnie ze względu na kontuzje w zespole Celtów.

Podobnie jak Boston, drużyna z Filadelfii rozpoczęła sezon od porażki z Washington Wizards (120:115). Mimo przegranej, sobotni rywale Bostonu pokazali się z bardzo dobrej strony i nie zabrakło im wiele aby pokonać Czarodziejów. Kto będzie faworytem tego starcia? Zważając, że mecz odbędzie się w Filadelfii, bukmacherzy delikatnie skłaniają się ku gospodarzom. Pamiętajmy jednak, że w czterech ostatnich meczach tych drużyn, górą był Boston Celtics.

W składzie gości na parkiecie nie pojawią się Gordon Hayward oraz Marcus Morris, którzy wciąż zmagają się z kontuzją. Zagrożony jest również występ Guerschona Yabusele i Marcusa Smarta. Gospodarze natomiast nie będą mogli skorzystać z usług Richauna Holmes, który leczy kontuzję kostki. W sobotę na pewno nie zabraknie emocji, spodziewamy się bardzo wyrównanego meczu, jednak w odróżnieniu od bukmacherów, my w roli faworytów nieznacznie wskazujemy Bolton Celtics.

Relacja tekstowa w internecie.

W internecie relację tekstową przedstawi wiele portali internetowych. Jednym z nich będzie bukmacher internetowy, który w Polsce prowadzi zakłady sportowe. Jest to znany bukmacher, który sponsoruje wiele Polskich drużyn sportowych, w tym choćby Śląsk Wrocław.

Mecz zapowiada się wyśmienicie, dlatego gorąco zapraszamy na to wydarzenie wszystkich fanów emocji koszykarskich. Oglądajmy i kibicujmy tego dnia razem!

Artykuł sponsorowany.