Dołącz do BostonCeltics.pl!

Przed nami start sezonu – w poniedziałek Celtics rozpoczynają co prawda dopiero zmagania przedsezonowe, ale już niedługo, bo 17 października rozpoczniemy już sezon regularny. W związku z tym chcielibyśmy dać Wam szansę, abyście zastanowili się nad tym, czy nie chcecie dołączyć do BostonCeltics.pl! Każda pomoc będzie mile widziana, dlatego szukamy osób, które lubią ciekawie pisać czy tworzyć niebanalne grafiki. Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić Wam nic innego jak po prostu miejsce do pokazania swojej twórczości przed szerokim gronem polskich kibiców Celtics – wszak nie ma w Polsce miejsca chętniej odwiedzanego przez fanów bostońskiego zespołu niż właśnie nasza strona.

Współpraca z naszym serwisem nie niesie za sobą korzyści finansowych, ale na pewno będziecie mogli na niej mocno skorzystać. Szukamy osób, które chcą pomóc w tym, aby strona dalej się rozwijała, a do tego potrzeba chęci i potrzeba wielu rąk pracy. Na ten moment w zespole redakcyjnym brakuje przede wszystkim pomocy w ogarnięciu strony. Wszystkim zajmuje się w zasadzie ja sam – Timi. Przydałaby się więc pomoc, przede wszystkim jeśli chodzi o relacje ze spotkań czy grafiki przed- i pomeczowe, ale także artykuły publicystyczne czy własne serie.

Dziś bardzo popularnym sposobem na tworzenie są także wideo, więc jeśli chcielibyście mieć u nas swój kącik właśnie z taką serię to macie taką możliwość. Wystarczy tylko, że macie czas i chcecie w sposób regularny tworzyć ciekawe materiały. Dotyczy to zresztą nie tylko materiałów wideo, ale także wszystkich innych – brak czasu jest naszą największą zmorą, tym bardziej że bardzo rzadko udaje się zarabiać na swojej pasji, czyli na tym, co lubimy robić. Nie potrzeba jednak wiele wolnego czasu w ciągu tygodnia, aby regularnie móc tworzyć fajny content.

W związku z tym od ewentualnych kandydatów oczekujemy przede wszystkim chęci, zaangażowania i czasu oraz regularności. Oczywiście przyda się znajomość języka angielskiego czy zasad poprawnej polszczyzny, natomiast najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby NBA była Waszą pasją, a Boston Celtics klubem, o którym chcecie pisać/mówić/tworzyć. Musicie więc przynajmniej trochę znać się na lidze i na regułach w niej panujących, ale można chyba założyć, że każdy fan Celtów wciągnął się już na tyle, że dobrze zna najważniejsze zasady.

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia na mojego maila lub pod adres bostoncelticspolska@gmail.com, gdzie możliwie jak najszybciej się z Wami skontaktuję. Ja sam nie mam już tak dużo czasu jak jeszcze kiedyś, dlatego też od tego sezonu na stronie mogą pojawić się pewne zmiany, jeśli chodzi o formę relacji czy regularność pojawiania się contentu – tym bardziej, że sporo czasu pochłania mi również tworzenie skrótów. Mam więc nadzieję, że znajdzie się przynajmniej kilka chętnych osób, które spróbują pomóc w jakiejkolwiek roli na stronie.