Edycja limitowana: koniec coraz bliżej!

Koniec zapisów w edycji limitowanej zbliża się wielkimi krokami – jesteśmy w tym momencie bliżej końca niż początku. Czas na złożenie zamówienia upływa 8 października, więc nie warto czekać, aby mieć pewność stania się posiadaczem wyjątkowych koszulek i bluz.

Wybór jest spory, ponieważ dostępnych jest 9 modeli, na co składa się wzór jeden wzór koszulek i bluz. Projekty są z pewnością zrozumiałe dla każdego kibica Celtics, dlatego zdecydowanie nie trzeba ich tłumaczyć. Zdecydowanym hitem jest bluza w naszej autorskiej interpretacji.

Jedną z najistotniejszych kwestii dla zainteresowanych są z pewnością ceny. Staraliśmy się nie windować ich zanadto i biorąc pod uwagę wysoką jakość materiału odzieży powinny być one dla każdego przystępne. Koszulki są w cenie 49zł, bluzy klasyczne kosztują natomiast 119zł, a bluzy z kapturem 129zł.

Koszt wysyłki (opcja polecona priorytetowa, więc najlepsza z możliwych; Poczta Polska) – 11zł. Nieważne, jaką liczbę sztuk zamówisz – za przesyłkę zawsze płacisz 11zł. Możliwa jest również wysyłka za granicę – jej koszt wynosi 21zł.

Kwestia kluczowa: jak zdobyć koszulkę lub bluzę?

Sprawa jest bardzo prosta. W pierwszej kolejności należy do nas wysłać wiadomość na adres zapisyceltics@wp.pl. W tytule powinno być umieszczone imię i nazwisko. W treści natomiast należy zamieścić swoje dane adresowe oraz informacje o zamawianej odzieży. Można to robić według poniższego przykładu:

Marek Bartnicki
ul. Komarowa 35/7
98-496 Zgorzelec

1 szt. model 2, rozmiar M, damska
1 szt. model 6, rozmiar XL, męska
2 szt. model 8, rozmiar L

W odpowiedzi na takiego maila zostaną wysłane wszystkie niezbędne informacje.

Koszulki dostępne są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Przy zamawianiu należy wyraźnie zaznaczyć swoją opcję. Brak takiej informacji skutkuje tym, że ZAWSZE zostanie wysłany t-shirt męski.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne: Kiedy nastąpi wysyłka? Proces produkcji nastąpi praktycznie wraz z chwilą zakończenia zapisów. Naszym celem jest sprawne poradzenie sobie w tej sytuacji i rzecz jasna chcielibyśmy, aby całość trwała jak najkrócej, aczkolwiek maksymalny termin, jaki nakładamy sobie na wysyłkę odzieży, to 14 dni roboczych. Realnie jednak patrząc, liczymy, że uda się sprostać zadaniu w ciągu od 8 do 10 dni roboczych.

Podejmiemy także starania, aby możliwie często informować Państwo o aktualnym przebiegu procesu produkcji.

T-shirty: 100% bawełna ring spun (w przypadku koloru szarego 90% bawełna/10% wiskoza), gramatura 205g/m2, damskie natomiast – co istotne – mają szwy boczne i są lekko taliowane
Bluzy klasyczne: 100% bawełna, gramatura 300g/m2, bardzo wysoka jakość materiału
Bluzy z kapturem: podobnie jak wyżej, choć gramatura wynosi 20g/m2 więcej

Na każde pytanie odpowiemy możliwie obszernie i wyraźnie mailowo pod adresem: zapisyceltics@wp.pl

Zdjęcia koszulek i bluz w lepszej rozdzielczości można zobaczyć pod poniższymi linkami:

https://imgur.com/irRaNUf – tabela rozmiarów – bluzy
https://imgur.com/VlNkLS8 – tabela rozmiarów koszulki

Artykuł sponsorowany.