NBA potwierdza: C’s w Londynie!

NBA oficjalnie już potwierdziło to, co wiedzieliśmy z ligowych źródeł od prawie miesiąca – Boston Celtics przyjadą w styczniu przyszłego roku do Londynu na mecz sezonu regularnego z Philadelphia 76ers! Będzie to powrót Celtów do stolicy Wielkiej Brytanii po 11 latach i pierwszy od października 2015 roku występ Bostończyków na europejskich parkietach. Jest to więc nie lada gratka tak dla europejskich, jak i polskich fanów Celtics. Bilety na to wydarzenie mają trafić do sprzedaży w październiku, a będzie to już ósmy mecz sezonu regularnego NBA rozegrany w Londynie. Isaiah Thomas w specjalnym oświadczeniu już zapowiada, że nie może się doczekać spotkania z fanami, a my nie możemy się doczekać spotkania z drużyną!

Najważniejsza na dziś informacja to po prostu potwierdzenie, że Celtics do Europy przylecą. Bilety będą w sprzedaży od października, dlatego jest jeszcze trochę czasu, aby wszystko sobie zorganizować – warto bowiem wiedzieć, że z reguły wejściówki na tego typu przedsięwzięcia kończą się w zaledwie kilkanaście minut po otwarciu sprzedaży, a potem zostaje już tylko kupno niepewnych biletów „z drugiej ręki” i po znacznie wyższych cenach. Zainteresowanie z pewnością będzie ogromne, bo do Europy przylatuje jedna z najbardziej popularnych drużyn NBA.

Celtics mają swoich fanów na całym świecie, w tym sporą liczbą także na Starym Kontynencie, dlatego też liga liczy na duży sukces marketingowy i wszystko wskazuje na to, że Celtowie wraz z 76ers rzeczywiście przyciągną 11 stycznia przyszłego roku do Londynu rzesze kibiców. Tym bardziej, że czeka nas nie tylko kolejny pojedynek między Jaysonem Tatumem i Markelle Fultzem, ale także możliwość zobaczenia Isaiaha Thomasa, Joela Embiida czy Gordona Haywarda – tego nie można przegapić. O szczegółach dot. biletów będziemy na bieżąco informować!