Wypełnij bracket z BostonCeltics.pl!

Już niedługo, już za chwilę – faza play-off 2017 startuje w sobotę, a Boston Celtics dołączą do gry w niedzielę, gdy zmierzą się z ekipą Chicago Bulls. Zapowiedź tej serii znajdziecie tutaj, ale to nie koniec niespodzianek na dziś. Mamy bowiem dla Was specjalnie przygotowany na tegoroczne playoffs bracket, w ramach którego możecie wytypować, która z szesnastu drużyn zdobędzie w tym roku mistrzostwo NBA! W konkursie może wziąć udział każdy, a dla najlepszego typującego przewidziana jest nagroda w postaci koszulki „Jestem zaspany…” z motywem Celtics, no chyba że wygra kibic innej drużyny (bo liczymy, że tacy też wezmą udział w zabawie!) to wtedy pomyślimy o zmianie tejże nagrody na nieco bardziej adekwatną.

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie całego bracketu, a następnie wysłanie formularza wraz z podaniem swojego nicku oraz e-maila.
  2. Jeden użytkownik może wysłać tylko jeden bracket.
  3. W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od tego, jakiej drużynie NBA kibicuje.
  4. Bracket ze swoimi typami można wysyłać do środy 19 kwietnia włącznie (do północy), a więc aż do pierwszych meczów numer trzy w tegorocznej fazie play-off.
  5. Za poprawne wytypowanie zwycięzców każdej pary (pierwsza runda, druga runda, finały konferencji) jest jeden punkt, a za poprawne wytypowanie mistrza pięć punktów.
  6. W przypadku, gdy kilka osób będzie miało tyle samo punktów decyduje poprawność wytypowania 1) mistrza, 2) finalistów, 3) finalistów konferencji, 4) drużyn awansujących do drugiej rundy play-off, 5) szybkość wysłania swojego bracketu.
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w przeciągu tygodnia po zakończeniu ostatniego meczu finałów NBA.

Mamy nadzieję, że taka forma zabawy Wam się spodoba i w kolejnych latach również będziemy mogli bawić się w przewidywanie wyników całej fazy play-off. W razie pytań, propozycji lub problemów – piszcie śmiało! Swoje typy zostawiajcie tymczasem już od dziś pod poniższym linkiem:

BRACKET NBA PLAYOFFS 2017