Trzecia edycja „zaspanych” koszulek!

Jako że już sporo czasu minęło odkąd mogliście zakupić zaspaną koszulkę to postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i zrobić drugą edycję tychże zaspanych koszulek, o które tak często i chętnie pytacie. Warto przypomnieć, że z pierwszą edycją wystartowaliśmy już jakiś czas temu, bowiem to pod koniec czerwca 2011 roku i jako pierwsi w kraju takie unikalne koszulki rozprowadzaliśmy. Poniżej możecie przeczytać wszystko, co najważniejsze i potrzebne, by taką wyjątkową i zaspaną koszulkę dostać. Nadruk wykonany będzie techniką sitodruku. W razie pytań, piszcie śmiało, czy to na adres mailowy, czy w komentarzach pod tym wpisem – na wszystkie postaramy się odpowiedzieć. Zapraszamy!

Najważniejsze kwestie:

  1. Zamówienia na koszulki przyjmujemy od dziś przez kolejne dwa tygodnie, czyli do czwartku 28 lipca. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila na adres bostoncelticspolska@gmail.com, a w treści takiego maila prosimy również o napisanie ilości zamawianych sztuk, ich rozmiarów oraz podanie adresu, na jaki koszulka ma zostać wysłana. Gdyby ktoś zapomniał o tym wszystkim – spokojnie, przypomnimy raz jeszcze o wszystkich szczegółach.
  2. Koszulki są dostępne tylko w kolorze białym (widoczne na zdjęciu), 100% bawełny (Fruit of The Loom, 185 g/m², ściągacz wokół szyi, podwójne szwy przy rękawkach i u dołu koszulki), nadruk wykonany jest techniką sitodruku, a więc bez obaw można prać. Z pierwszej i drugiej edycji doskonale wiemy – o czym sami się zresztą przekonaliśmy – że nawet po takim czasie nadruk jest bez szwanku. TABELA ROZMIARÓW (może nieznacznie różnić się od rzeczywistych wymiarów).
  3. W tegorocznej edycji istnieje również możliwość koszulek z napisem w wersji dla żeńskiej części naszej strony, dlatego też zachęcamy drogie Panie do składania zamówień. Więcej szczegółów w tym temacie udzielimy wszystkim zainteresowanym w drodze mailowej.
  4. Po 28 lipca przestaniemy przyjmować zamówienia i zajmiemy się ich realizacją, co zajmie około 5 dni roboczych, łącznie z przesyłką. Koszt zamówienia koszulki to 39 zł + przesyłka (10 zł).

I Ty możesz być zaspany!