Larry vs. Magic – KONKURS!

Larry vs. Magic to fascynująca historia dwóch jakże odmiennych osobowości i dwóch jakże innych, ale równie wielkich zawodników. Jest to pozycja obowiązkowa dla fana Celtics i nie tylko, dlatego też przygotowaliśmy dla Was konkurs, w ramach którego do wygrania będzie właśnie książka „Larry vs. Magic. Kiedy rządziliśmy NBA”. Zabawa potrwa do końca przyszłego tygodnia, czyli do 6 grudnia. A będzie to niejako konkurs wiedzy o Larrym Birdzie, bowiem aby wygrać książkę, trzeba będzie odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących legendarnego gracza Celtics. Nie wszystkie pytania będą łatwe, a spośród nadesłanych poprawnych odpowiedzi rozlosujemy zwycięzcę. Regulamin zabawy oraz pytania poniżej.

REGULAMIN:

 1. Po pierwsze, na Wasze odpowiedzi czekamy do 6 grudnia. Wysyłajcie je na nasz adres mailowy bostoncelticspolska@gmail.com lub w wiadomości na nasz facebookowy fanpage.
 2. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udostępnienie postu z tą informacją o konkursie na portalu Facebook. Jeśli nie macie tam konta – zaznaczcie to przy wysyłaniu odpowiedzi.
 3. Po wysłaniu odpowiedzi i udostępnieniu informacji na swoim profilu napiszcie w komentarzu poniżej „Zrobione”, co jest ostatnim koniecznym do spełnienia warunkiem naszej zabawy.
 4. Zwycięzca zostanie wybrany spośród tych, którzy spełnili wszystkie te warunki oraz nadesłali poprawne odpowiedzi i choć będzie tylko jeden wygrany to jednak w niedalekiej przyszłości planujemy kolejne konkursy (następny postaramy się zrobić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia).

PYTANIA:

 1. Ile zwycięstw ma na koncie Larry Bird w roli trenera?
 2. Kiedy i gdzie miał miejsce ostatni w karierze mecz Birda z co najmniej 50 punktami na koncie?
 3. Ile razy Bird wystąpił w Meczu Gwiazd?
 4. Jaki bilans mieli Sycamores podczas trzech lat Birda na uniwerku Indiana State?
 5. Do kogo Bird wykrzyczał „Merry fucking Christmas!” podczas meczu w Christmas Day?
 6. Logo której wielkiej platformy społecznościowej nosi imię na cześć Birda?
 7. W jakich trzech filmach wystąpił Bird?
 8. Kiedy odbył się ostatni pojedynek między Birdem i Magikiem Johnsonem?
 9. Ile triple-doubles Bird zaliczył w fazie play-off?
 10. W meczu z jakim przeciwnikiem Bird po raz pierwszy karierze rozdał 15 asyst i ile miał wtedy lat?

Powodzenia!