Wygraj NBA 2k16 – wyniki!

NBA 2k16 to wciąż najlepsza gra spod znaku NBA, jaka wyszła w tym roku. Mieliście okazję wygrać swoją kopię w konkursie organizowanym przez nas we współpracy z wydawcą, firmą Cenega. Celem zabawy było wytypowanie poprawnych wyników 14 meczów z 28 października. Jak trudnym okazało się to zadaniem? Tak bardzo, że ani jedna osoba nie wytypowała żadnego wyniku bezbłędnie. Ale i tak była ostra rywalizacja, bo na pierwszym miejscu znalazły się dwie osoby i o zwycięzcy – tak jak pisaliśmy o tym przy ogłaszaniu konkursu – musiała niestety zadecydować kolejność zgłoszenia, co sprawiedliwe do końca nie jest. Spokojnie jednak, już niedługo na BostonCeltics.pl będzie kolejna okazja do wygrania fajnych rzeczy.

I tak, choć nikt nie wytypował ani jednego wyniku bezbłędnie to parę osób było naprawdę blisko. Czasami zabrakło jednego, jednego punkciku jednej z drużyny – teraz tym bardziej widzicie, jak niepozornym, ale niesamowicie ważnym elementem gry potrafią być rzuty wolne. Co ciekawe, najczęściej byliście blisko poprawnego wyniku w spotkaniu pomiędzy Detroit Pistons a Utah Jazz. Nikomu nie udało się też poprawnie przewidzieć wyników wszystkich spotkań, głównie ze względu na niespodzianki w Houston i Milwaukee.

Dwóm osobom powiodło się w jedenastu na 14 prób. To ta dwójka miała najlepszy wynik wśród wszystkich biorących udział w konkursie. Obaj poprawnie wytypowali też zwycięzcę meczu w TD Garden, dlatego też o tym, kto zgarnie nagrodę musiała zadecydować kolejność zgłoszenia. I tak, NBA 2k16 wędruje do Marcina Wronki, który przysłał maila jako jeden z pierwszych (o 19:50 we wtorek, podczas gdy Denis Miździoł, który uzbierał tyle samo punktów, umieścił typy w komentarzu pod wpisem kilka godzin później).

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy za zabawę i czas poświęcony na oddanie swoich typów. Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o kontakt w celu ustalenia adresu, na jaki ma zostać wysłana nagroda. Drugiemu miejscu nie zazdrościmy, bo przegrał tak w zasadzie o włos, ale zasady to zasady – żałujemy jedynie, że nie mamy większej liczby nagród do rozdania. Ale nic straconego, już niedługo poinformujemy o kolejnym konkursie i tam najprawdopodobniej nie będzie już tylko jednego zwycięzcy. Stay tuned!