Druga edycja zaspanych koszulek!

Jako że już sporo czasu minęło odkąd mogliście zakupić zaspaną koszulkę to postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zrobić drugą edycję tychże zaspanych koszulek, o które tak często i chętnie pytacie. Warto przypomnieć, że z pierwszą edycją wystartowaliśmy już jakiś czas temu, bowiem to pod koniec czerwca 2011 roku i jako pierwsi w kraju takie unikalne koszulki rozprowadzaliśmy. Poniżej możecie przeczytać wszystko, co najważniejsze i potrzebne, by taką wyjątkową i zaspaną koszulkę dostać. Nadruk wykonany będzie techniką sitodruku. W razie pytań, piszcie śmiało, czy to na adres mailowy, czy w komentarzach pod tym wpisem – na wszystkie postaramy się odpowiedzieć. Zapraszamy!

Najważniejsze kwestie:

  1. Koszulki można kupować do niedzieli, 19 lipca. Jeśli po tej dacie wciąż będzie wielu chętnych to zrobimy drugą turę, a więc ci, którzy nie zdążą niech się nie obawiają.
  2. Koszulki są dostępne tylko w kolorze białym (widoczne na zdjęciu, w przyszłości pomyślimy o zamianie barw, jeśli oczywiście byłoby wystarczająco dużo chętnych), 100% bawełny (Fruit of The Loom, 185 g/m², ściągacz wokół szyi, podwójne szwy przy rękawkach i u dołu koszulki), nadruk wykonany jest techniką sitodruku, a więc „bez żadnych obawień”, można prać. Z pierwszej edycji doskonale wiemy, że nawet po tych czterech latach nadruk jest bez szwanku.
  3. Koszulki są do kupienia w serwisie allegro (ZAMÓW TERAZ) , gdzie nie trzeba mieć konta, aby móc dokonać zakupu. Należy przy tym pamiętać, aby w wiadomości dla sprzedawcy, przy podawaniu adresu, na jaki koszulka ma zostać wysłany, zaznaczyć rozmiar koszulki, jaki chce się otrzymać.
  4. Tabela rozmiarów, może nieznacznie różnić się od rozmiarów rzeczywistych.
  5. Po 19 lipca zamkniemy sprzedaż i zajmiemy się realizacją zamówienia, co wyniesie około 5-6 dni roboczych (łącznie z przesyłką, wysłaną priorytetem).
  6. Koszt zamówienia koszulki to 39 zł + przesyłka (10 zł).

ZAMÓW TERAZ

I Ty możesz być zaspany!